23.03.2016 11:27

Zagraj w klipie Luxtorpedy do utworu „Silnalina”

Teraz każdy chętny ma możliwość pojawienia się w teledysku do numeru z nadchodzącego krążka. Jak będzie wyglądać to wideo?

Zagraj w klipie Luxtorpedy do utworu „Silnalina”
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani odliczają dni do premiery nowego studyjnego krążka „MYWASWYNAS”, który ukaże się już 1 kwietnia 2016 roku. Kapela co rusz publikuje kolejne numery, które znajdą się na albumie, jak chociażby „Pozdrawiamy!”, „Zerwali sieć” czy „Jak husaria”.

Luxtorpeda udostępniła również utwór „Silnalina” i postanowiła stworzyć klip, do którego chce zaangażować swoich wielbicieli. Muzycy wpadli na pomysł, który podpatrzyli u innych artystów. Mowa o teledyskach z udziałem wielu osób, które wykonują utwór w różnych zakątkach świata.

Litza tak opowiada o tej idei:

"

To był początek pomysłu, żeby stworzyć „Silnąlinę” z naszymi słuchaczami, z tymi, którzy tworzą tą „silną linę”. Każdy z nas jest taką „słabą nitką”, o której śpiewamy, ale dzięki wam nasz zespół ma sens i dzięki naszym słuchaczom tworzymy silną linę, chociaż każdy z nas jest słaby.  "

Luxtorpeda chce stworzyć jedną opowieść łącząc wiele różnych ujęć z fanami w roli głównej. Kapela zachęca wielbicieli zespołu, by ściągnąć za darmo utwór „Silnalina” w formacie mp3 i po prostu nagrać swoje wykonanie tego kawałka w bardzo charakterystycznym miejscu w swoim mieście.

Hans dodaje, że zostaną docenione najbardziej kreatywne pomysły:

"

Generalnie chodzi o waszą inwencję i tak naprawdę coś ciekawego -  jeśli macie ochotę wejść w 8 osób do malucha, zaśpiewać tę piosenkę i to nagrać - to jest fajny pomysł. Im więcej ciekawych i oryginalnych pomysłów tym większa szansa, że umieścimy to w naszym klipie. "

Kapela czeka na Wasze zgłoszenia do 31 marca 2016 roku. Jeśli chcecie spróbować swoich sił i nagrać ciekawą interpretację utworu, to zerknijcie na szczegółowe instrukcje dotyczące całego tego przedsięwzięcia:

Zobaczcie, jak muzycy Luxtorpedy zachęcają swoich fanów do uczestniczenia w tej akcji:

Posłuchajcie również, jak prezentuje się utwór „Silnalina”:

Ci natomiast, którzy chcieliby zobaczyć kapelę na żywo mogą wybrać się na jeden z koncertów w ramach trasy promującej nadchodzące wydawnictwo. Pierwszy występ odbędzie się 31 marca 2016 roku w Radomiu. Luxtorpeda zainauguruje również 22. Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2016 roku.

Chcielibyście znaleźć się w nowym klipie Luxtorpedy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Luxtorpeda