22.03.2017 10:28

Zagraj z Nocnym Kochankiem w darmowej grze online

Krzysiek Sokołowski i reszta „zdrajców metalu” zadebiutowali w grze Sport Manager. Jak się zmierzyć z ich drużyną?

Zagraj z Nocnym Kochankiem w darmowej grze online
foto: kadr z wideo

Jaka jest miara sukcesu zespołu metalowego? Na pewno można brać pod uwagę liczbę sprzedanych płyt albo wziąć pod lupę jego największe występy. Nie od dziś jednak wiadomo, że każda szanujący się kapela w którymś momencie pragnie pojawić się w grze komputerowej - tak jak Iron Maiden w swoim Ed Hunter lub muzycy Metalliki w Tony Hawk's Pro Skater HD.

Teraz do tego szacownego grona dołączył Nocny Kochanek, który potwierdził swoją silną pozycję na polskiej scenie heavymetalowej swoim drugim albumem, „Zdrajcy Metalu”, na którym znalazła się m.in. „Dziewczyna z kebabem”. Cały zespół - w towarzystwie menedżera, technicznego, realizatora dźwięku, a nawet kierowcy - spotkamy teraz w grze Sport Manager.

Jest to bezpłatny menedżer wielosportowy, który powstał na bazie gry Speedway Manager. Głównym zadaniem gracza jest w nim budowanie potęgi biznesowej i sportowej, zarządzając klubem i drużynami. Główną atrakcją tytułu są jednak mecze rozgrywane w czasie rzeczywistym pod pełną kontrolą gracza.

I to właśnie ten element produkcji pozwala nam na zmierzenie się z Nocnym Kochankiem w ramach meczu towarzyskiego. Menedżerowie mogą sprawdzić swój własny zespół na tle rzeczywistego klubu, co - jak zapewniają twórcy - zapewni sporo emocji i dobrej zabawy.

nocnykochanek

To jednak nie koniec atrakcji. W grze trwa również konkurs, w ramach którego można wygrać płyty Night Mistress i Nocnego Kochanka - wystarczy rozegrać z nim mecz, zwyciężyć lub osiągnąć trzy najwyższe wyniki w starciach. Szczegóły znajdziecie na stronie produkcji.

Sam Sport Manager dostępny jest pod adresem: http://sportsmanagergame.com/

Tymczasem jeśli jeszcze nie widzieliście, sprawdźcie, jak muzycy Nocnego Kochanka poradzili sobie w ramach naszego cyklu „69”, a także wyrecytowali „Powiedz” Ich Troje w ramach AntyPoezji.

Zagrasz z Nocnym Kochankiem w Sports Manager?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Nocny Kochanek