14.07.2015 13:26

Zajrzyj do autobusu Sepultury!

„Z kamerą wśród metalowców” – tak można określić film, który przedstawia wnętrze koncertowego pojazdu brazylijskiej kapeli. Czym jeździ Sepultura?

Zajrzyj do autobusu Sepultury!
foto: kadr z wideo

Marzyliście kiedyś żeby zobaczyć, co tak naprawdę dzieje się w autobusie znanego metalowego zespołu, którym grupa przemierza świat? Możecie wybrać się na krótką wycieczkę z zespołem Sepultura!

Kim jest kierowca kapeli? Co jedzą i piją muzycy w trakcie podróży? Czy mają czystą łazienkę? O tym wszystkim opowie Wam Paulo Jr., basista grupy. Zobaczcie wideo!

Sepultura jest w trakcie trasy zorganizowanej z okazji 30-lecia zespołu. 5 czerwca 2015 roku grupa wydała rocznicowy singiel z kawałkiem „Under My Skin”. Główną rolę w klipie do utworu grają tatuaże fanów kapeli.

Ten film został zarejestrowany 22 maja 2015 roku w Chicago, jednak na muzyków ciągle czeka jeszcze wiele występów w ramach wyjątkowej rocznicy. Dwa z nich odbędą się w Polsce – 3 sierpnia 2015 roku w Klubie Fabryka w Krakowie i 13 listopada 2015 roku w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Gdzie się podziały nagie laski, tony nielegalnych substancji i sterty pustych butelek po piwie...?  :) Spodziewaliście się, że koncertowy bus kapeli wygląda tak skromnie?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Sepultura