Zajrzyj do autobusu Sepultury!

Magda Słomka
14.07.2015 13:26
Zajrzyj do autobusu Sepultury! Fot. kadr z wideo

„Z kamerą wśród metalowców” – tak można określić film, który przedstawia wnętrze koncertowego pojazdu brazylijskiej kapeli. Czym jeździ Sepultura?

Marzyliście kiedyś żeby zobaczyć, co tak naprawdę dzieje się w autobusie znanego metalowego zespołu, którym grupa przemierza świat? Możecie wybrać się na krótką wycieczkę z zespołem Sepultura!

Kim jest kierowca kapeli? Co jedzą i piją muzycy w trakcie podróży? Czy mają czystą łazienkę? O tym wszystkim opowie Wam Paulo Jr., basista grupy. Zobaczcie wideo!

Sepultura jest w trakcie trasy zorganizowanej z okazji 30-lecia zespołu. 5 czerwca 2015 roku grupa wydała rocznicowy singiel z kawałkiem „Under My Skin”. Główną rolę w klipie do utworu grają tatuaże fanów kapeli.

Ten film został zarejestrowany 22 maja 2015 roku w Chicago, jednak na muzyków ciągle czeka jeszcze wiele występów w ramach wyjątkowej rocznicy. Dwa z nich odbędą się w Polsce – 3 sierpnia 2015 roku w Klubie Fabryka w Krakowie i 13 listopada 2015 roku w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Gdzie się podziały nagie laski, tony nielegalnych substancji i sterty pustych butelek po piwie...?  :) Spodziewaliście się, że koncertowy bus kapeli wygląda tak skromnie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.