Zakk Wylde pokazał klip do „Sleeping Dogs” z Coreyem Taylorem

Jakub Gańko
23.08.2016 10:43
Zakk Wylde pokazał klip do „Sleeping Dogs” z Coreyem Taylorem Fot. kadr z wideo

Singiel z „Book of Shadows Volume II” doczekał się jeszcze jednego teledysku. Tym razem w wersji z wokalistą Slipknota.

Lider Black Label Society kazał czekać na kontynuację swojej solowej płyty równe 20 lat. O kulisach takiego a nie innego stanu rzeczy opowiedział w wywiadzie dla serwisu Antyradio.pl. Krążek z powodzeniem promowała urokliwa ballada „Sleeping Dogs”, do której powstał już jeden teledysk utrzymany w konwencji mrocznego horroru z wiedźmami w roli głównej. Teraz możemy obejrzeć kolejny.

Tym razem w klipie wykorzystano utwór w wersji z gościnnym udziałem wokalisty Slipknota, Coreya Taylora. W nowym wideo znowu mamy motyw rodem z horroru: obserwujemy poczynania niejakiego Toma, który zgodnie ze słowami wprowadzającymi do teledysku, ma naprawdę zły dzień... Co mu się stało? To już musicie obejrzeć sami.

Wideo znajdziecie poniżej:

Jeśli szukacie konkretnie występu Coreya Taylora, przewińcie od razu do drugiej zwrotki. Tego fragmentu możecie nie znać z radiowej wersji „Sleeping Dogs”, którą dotychczas wykorzystywano głównie w mediach. Sam Zakk Wylde był bardzo zadowolony, że udało mu się zaprosić do tego kawałka wokalistę Slipknota i wypowiadał się o nim w samych superlatywach.

Obecność wspaniałego głosu ojca Coreya Taylora w „Sleeping Dogs” stanowiło dopełnienie mojej wizji, w której stanowilibyśmy obaj współczesne wersje Simona i Garfunkela. Być może nie jesteśmy aż takimi legendami, nie jesteśmy tak utalentowani ani przystojni, ale przynajmniej jedliśmy w kilku tych samych restauracjach co oni.

Album „Book of Shadows Volume II” trafił na rynek 8 kwietnia 2016 roku i został ciepło przyjęty przez fanów. W ramach jego promocji Zakk Wylde odwiedził m.in. Łódź, gdzie przepytaliśmy go o zdanie na temat obecności Axla Rose'a w AC/DC i serwisów społecznościowych. Muzyk zdradził niedawno, że według niego odejście Ozzy'ego z Black Sabbath było najlepszą decyzją z możliwych.

Który klip do „Sleeping Dogs” bardziej Wam się podoba?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.