23.08.2016 10:43

Zakk Wylde pokazał klip do „Sleeping Dogs” z Coreyem Taylorem

Singiel z „Book of Shadows Volume II” doczekał się jeszcze jednego teledysku. Tym razem w wersji z wokalistą Slipknota.

Zakk Wylde pokazał klip do „Sleeping Dogs” z Coreyem Taylorem
foto: kadr z wideo

Lider Black Label Society kazał czekać na kontynuację swojej solowej płyty równe 20 lat. O kulisach takiego a nie innego stanu rzeczy opowiedział w wywiadzie dla serwisu Antyradio.pl. Krążek z powodzeniem promowała urokliwa ballada „Sleeping Dogs”, do której powstał już jeden teledysk utrzymany w konwencji mrocznego horroru z wiedźmami w roli głównej. Teraz możemy obejrzeć kolejny.

Tym razem w klipie wykorzystano utwór w wersji z gościnnym udziałem wokalisty Slipknota, Coreya Taylora. W nowym wideo znowu mamy motyw rodem z horroru: obserwujemy poczynania niejakiego Toma, który zgodnie ze słowami wprowadzającymi do teledysku, ma naprawdę zły dzień... Co mu się stało? To już musicie obejrzeć sami.

Wideo znajdziecie poniżej:

Jeśli szukacie konkretnie występu Coreya Taylora, przewińcie od razu do drugiej zwrotki. Tego fragmentu możecie nie znać z radiowej wersji „Sleeping Dogs”, którą dotychczas wykorzystywano głównie w mediach. Sam Zakk Wylde był bardzo zadowolony, że udało mu się zaprosić do tego kawałka wokalistę Slipknota i wypowiadał się o nim w samych superlatywach.

"

Obecność wspaniałego głosu ojca Coreya Taylora w „Sleeping Dogs” stanowiło dopełnienie mojej wizji, w której stanowilibyśmy obaj współczesne wersje Simona i Garfunkela. Być może nie jesteśmy aż takimi legendami, nie jesteśmy tak utalentowani ani przystojni, ale przynajmniej jedliśmy w kilku tych samych restauracjach co oni. "

Album „Book of Shadows Volume II” trafił na rynek 8 kwietnia 2016 roku i został ciepło przyjęty przez fanów. W ramach jego promocji Zakk Wylde odwiedził m.in. Łódź, gdzie przepytaliśmy go o zdanie na temat obecności Axla Rose'a w AC/DC i serwisów społecznościowych. Muzyk zdradził niedawno, że według niego odejście Ozzy'ego z Black Sabbath było najlepszą decyzją z możliwych.

Który klip do „Sleeping Dogs” bardziej Wam się podoba?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Zakk Wylde Corey Taylor