10.10.2015 15:43

Zakk Wylde stał się zabawką

Takie rzeczy tylko dla dzieci? Każdy fan rocka i metalu chce być jak najbliżej swoich idoli - a gdy takiego można postawić sobie na biurku, to już przecież ziszczenie największych marzeń.

Zakk Wylde stał się zabawką
foto: kadr z wideo

Figurka założyciela Black Label Society dostępna jest w serii wydawanej przez Guitar Gods, które ma w swojej ofercie już kilka podobnych gadżetów dla miłośników gitarowego grania.

Zabawkowy Zakk Wylde jest dostępny w limitowanej edycji 1500 egzemplarzy. Każda z figurek jest ręcznie numerowana, posiada wysokość ok. 18 cm i została wykonana z lekkiego poliresinu. Koszt posiadania gadżetu to 24,95 dolarów. O nowym produkcie w ofercie Guitar Gods poinformowało za pośrednictwem profilu na Facebooku. Z zakupem należy się pośpieszyć, gdyż jak, informuje sklep, kolejne egzemplarze bardzo szybko się wyprzedają:

Zadbano o każdy szczegół wykonania figurki. Zwrócono uwagę na naszywki na kurtce Zakka czy też odzwierciedlenie logo zespołu na plecach muzyka. Nie zapomniano również o charakterystycznej gitarze, którą postać trzyma w rękach. Zobaczcie film, w którym figurka zostaje zaprezentowana w pełnej krasie:

Wczytywanie...

Co jeszcze w swoich zasobach skrywa Guitar Gods. Figurki przedstawiające Wayne'a Kramera, Jamesa Williamsona czy też Johnny'ego Wintera:

1

Dla miłośników podobnych gadżetów czekają na rynku również figurki Slasha i jego zespołu, popiersie maskotki Iron Maiden z czasów płyty „Powerslave”, zabawka z Ronniem Jamesem Dio i wiele innych. Zawsze też można się przytulić do snu do poduszki z Davidem Bowiem i przykryć kocem Toola.

Jak Wam się podoba figurka Zakka Wylde'a?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Zakk Wylde