Zakk Wylde zagrał solowy utwór na gitarze z Hello Kitty

Aleksandra Degórska
16.03.2016 13:11
Zakk Wylde zagrał solowy utwór na gitarze z Hello Kitty Fot. kadr z wideo

Muzyk chwycił za dziecięcy instrument, by zaprezentować numer z nadchodzącego krążka. Posłuchajcie tego nietypowego wykonania.

Nowy solowy krążek „Book of Shadows Volume II” ukaże się już 8 kwietnia 2016 roku, czyli równo 20 lat po pierwszej płycie zatytułowanej „Book of Shadows”. Zakk Wylde zajął się przygotowywaniem nowego materiału po zakończeniu wiosennej trasy koncertowej Black Label Society w 2015 roku.

„Book of Shadows Volume II” można zamawiać już w przedsprzedaży, przy czym limitowana edycja ograniczona do 1000 sztuk rozeszła się jak świeże bułeczki.

Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest numer „Sleeping Dogs”. Teraz poznaliśmy kolejny kawałek, który muzyk odegrał na gitarze... z Hello Kitty. Zakk Wylde wykonał nastrojowy utwór „Autumn Changes” i pokazał swoje łagodne oblicze.

To nic, że instrument jest nieprofesjonalny i brzmi jak na dziecięcą zabawkę przystało. Wylde w ogóle się tym nie przejmuje grając kolejne takty i wczuwając się w numer. Prawdziwy artysta potrafi zagrać wszędzie i na wszystkim.

Posłuchajcie, jak brzmi ten utwór na niepozornej gitarze:

Nie jest to pierwsza jego styczność z tym dziecięcym instrumentem, bowiem Zakk Wylde odegrał na nim wcześniej „N.I.B.” Black Sabbath.

Muzyczna przygoda zawodowych muzyków z Hello Kitty zaczęła się w momencie, gdy Mike Portnoy zagrał na perkusji z rysunkiem właśnie tego kota. Zresztą artysta zaczął używać tego muzycznego sprzętu podczas koncertów The Winery Dogs. Portnoy przyznał w wywiadzie dla Antyradio.pl, że dziecięce bębny były zdecydowanie najdziwniejszym instrumentem, na którym kiedykolwiek zagrał.

26 maja 2016 roku startuje europejska trasa koncertowa Wylde'a. Polscy fani będą mogli zobaczyć muzyka w akcji już 3 czerwca 2016 w łódzkim klubie Wytwórnia. Tego dnia Zakk Wylde po raz pierwszy zagra solo w Polsce.

Jak oceniacie „Autumn Changes” odegrany na gitarze Hello Kitty?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.