30.07.2020 11:38

Zalewski zapowiada nowy album singlem "Annuszka". Zobaczcie wideo

Krzysztof Zalewski nie próżnował w trakcie epidemii koronawirusa. Wokalista właśnie zaprezentował klip do singla "Annuszka", zapowiadającego jego nowy album.

Zalewski zapowiada nowy album singlem "Annuszka". Zobaczcie wideo
foto: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

30 lipca 2020 roku miała miejsce premiera nowego singla Krzysztofa Zalewskiego o tytule "Annuszka". Kawałek według wokalisty "jest próbą odpowiedzi na pytanie o czym bym myślał wiedząc, że zostało mi pięć minut życia". Sam tytuł został zaś zainspirowany jedną z ulubionych powieści artysty, "Mistrzem i Małgorzatą". 

Zalewski prezentuje nowy singiel Annuszka

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu Krzysztofa Zalewskiego:

"

W "Mistrzu i Małgorzacie", jednej z moich ulubionych powieści, Woland mówi Berliozowi, że biegu zdarzeń nie da się odwrócić, że i tak zginie pod kołami tramwaju, bo Annuszka już kupiła olej - "Nie dość, że kupiła, ale już go nawet rozlała". "

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Przeczytaj także Podsiadło, Zalewski i inni zagrają za darmo. Festiwal dla miasta z najwyższą frekwencją w wyborach

Sam klip również robi wrażenie, a przygotował go duet Brodka/Dzienis. Poniżej zobaczycie wideo do "Annuszki" autorstwa Krzysztofa Zalewskiego:

"Annuszka" jest drugim singlem Krzysztofa Zalewskiego, który zwiastuje jego nowy album. Premiera krążka jest zapowiedziana na 18 września 2020 roku.

Męskie Granie
Męskie Granie
Przeczytaj także "Początek" podbija zagranicę! "Chcę się nauczyć polskiego, żeby zaśpiewać to w Brazylii"
Tagi: Rock News Krzysztof Zalewski