Załóż koszulkę od Pantery na Halloween
Aleksandra Degórska
12.10.2015 11:32
Załóż koszulkę od Pantery na Halloween Fot. pantera.com

Znudziły Ci się przebrania na Halloween? Pantera wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów i prezentuje specjalną koszulkę.

Halloween coraz bliżej, warto więc już teraz pomyśleć o swoim stroju. Najnowszy t-shirt Pantery odtwarza okładkę płyty z 1992 roku „Vulgar Display Of Power”. Zdjęcie na albumie przedstawia twarz mężczyzny, który zostaje uderzony pięścią. Na koszulce mamy analogiczną sytuację, ale zamiast twarzy widnieje....dynia. T-shirt można zakupić za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu i kosztuje 15$.

Zespół ochoczo zachęca do zakupu:

Przeczytaj także

Szósty album „Vulgar Display Of Power”, z którego pochodzą przeboje „Mouth for War, „Walk czy „This Love”, posiada jedną z najbardziej rozpoznawalnych okładek w historii metalu. Na zdjęciu znajduje się fan zespołu Sean Cross. Legenda głosi, że otrzymał on 10$ za każdy cios, przy czym został uderzony 30 razy, zanim wykonano odpowiednie zdjęcie. Gdyby wiedział, że album odniesie wielki sukces, zażądałby zapewne większej zapłaty za takie męczarnie. 

Zobaczcie, jak wygląda okładka tego krążka:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Autorem fotografii jest Brad Guice, który był odpowiedzialny również za zdjęcia takich artystów, jak Sting, BB King czy Prince

Guice zdementował plotki dotyczące okładki płyty Pantery:

Model nigdy nie był uderzony. Ta opowieść jest totalnie fałszywa. Jestem pewny, że ktoś to wymyślił i miał niezły z tego ubaw. Zdjęcie było profesjonalnie wyprodukowane w studiu zdjęciowym.

Zespół zakończył działalność w 2003 roku, zaś rok później Dimebag Darrell Abbott został zastrzelony przez fana w czasie koncertu. W 2015 roku Pantera ma wydać dwie kompilacje - „History Of Hosptility” z największymi hitami zespołu, która ukaże się 30 października 2015 roku oraz „The Complete Studio Albums 1990-2000” składająca się z pięciu krążków kapeli.

Koszulka Pantery to tylko jedna z wielu propozycji zespołów jeśli chodzi o rockowe ciuchy na Halloween. Jeżeli wolicie bardziej spektakularne przebrania, Slipknot ma w sam raz coś dla Was. Na oficjalnej stronie kapeli możecie zaopatrzyć się w maski oraz kombinezony upodobniając się do muzyków. A może tak muzyczne legginsy od Behemotha albo Mastodon? Jest w czym wybierać! 

Jak Wam się podoba koszulka na Halloween od Pantery?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.