08.10.2015 11:44

Załóż legginsy od Behemotha

Koszulki z logo grupy to już przeżytek. Tym razem zespół postanowił postawić na coś, co znajduje się na samym szczycie modowego topu.

Załóż legginsy od Behemotha
foto: kingsroadmerch.com

Behemoth skupia się na najnowszych trendach i swoim fanom proponuje teraz muzyczne legginsy. Tę wyjątkową część garderoby można kupić w oficjalnym internetowym sklepie kapeli w Ameryce Północnej już za 24,99 dolarów. Niestety produkt nie jest jeszcze dostępny w polskim sklepie zespołu.

Legginsy można zamówić w dwóch wzorach.

Fani na Facebooku przyjęli wiadomość o legginsach z dużym rozbawieniem. Jeden z czytelników zasugerował grupie, że powinna zacząć sprzedawać ubranie w specjalnym zestawie dla największych miłośników zespołu.

"

Jedyny w swoim rodzaju starter dla fanów-hipsterów Behemotha. Zawiera legginsy Behemotha, piwo Behemotha, olejki Behemotha do pielęgnacji brody, certyfikat Behemotha na włosy, flanelową koszulę Behemotha, żebyś mógł wyglądać jak drwal z muzycznego podziemia oraz ironiczny posłaniec Behemotha. Zdobądź to wszystko w specjalnej limitowanej cenie 666,66 dolarów!  "

Behemoth

Wiadomo już, co zainspirowało Behemotha do stworzenia rozciągliwych gaci z logo grupy. Tak, polska grupa to niejedyny zespół, który w tym roku postanowił skupić się na nogach swoich fanów. W maju 2015 roku legginsy zaczął sprzedawać Mastodon, jednak pod względem ceny Behemoth wypada jednak znacznie lepiej. Amerykański zespół za swoje kolorowe galoty chce aż 40 dolarów.

Tych, którzy wciąż preferują tradycyjne gadżety od zespołu możemy uspokoić - koszulki, bluzy i czapki nadal są dostępne w sprzedaży.

Czaicie się na behemothowe legginsy?

Rodzaje czapek, którymi powinien zainteresować się każdy mężczyzna

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele Behemoth