Załóż sygnet od Iron Maiden

Robert Skowronski
10.10.2015 11:39
Załóż sygnet od Iron Maiden Fot. Thegreatfroglondon.com

Znana firma jubilerska The Great Frog wyda serię sygnetów z wizerunkiem maskotki Iron Maiden. Wszystko to z okazji najbliższej trasy koncertowej zespołu promującej płytę „The Book Of Souls”.

The Great Frog jest związany ze światem rocka i metalu już od 43 lat. Po błyskotki firmy sięgały takie sławy jak Lemmy z Motorhead czy James Hetfield i Cliff Burton z Metalliki:

Ręcznie robione pierścionki, sygnety czy bransoletki The Great Frog z reguły ozdobione są w czaszki lub logo kapel tym samym idealnie wpasowują się w rockowo-metalową estetykę.

Przez kolejne 12 miesięcy firma we współpracy z Iron Maiden wyda cztery srebrne sygnety. Pierwszy z nich, Powerslave Eddie, trafi do sprzedaży 4 listopada 2015 roku i jak sama jego nazwa wskazuje będzie związany z wizerunkiem maskotki Iron Maiden z okresu płyty „Powerslave”. Każdy z egzemplarzy będzie unikatowy i indywidualnie numerowany, będzie również posiadać certyfikat autentyczności. W stworzenie błyskotek zaangażowany będzie niejaki Reino Lehtonen-Riley, prywatnie wielki fan Iron Maiden.

Dla fanów takich zespołów jak Anthrax, Slayer czy Motorhead, The Great Frog już ma w swojej ofercie kilka produktów, które mogą im przypaść do gustu:

Już w 1983 roku Bruce Dickinson poprosił The Great Frog o stworzenie klamry do paska z okazji trasy promującej krążek „Powerslave”. Został on wykonany z mosiądzu a wokalista dumnie go nosił podczas koncertów. Zobaczcie jak prezentował się on na biodrach Dickinsona:

Dla osób, które kochają obwieszać się biżuterią swoją propozycję ma też zespół Nightwish. Floor Jansen, obecna wokalistka grupy, nawiązała współpracę z firmą Kalevala Jewelry, czego efektem kolekcja wisiorków i bransoletki współtworzona przez Nightwish, która nosi nazwę Evolution Series.

Panowie, jeśli wasza lepsza połowa jest fanką Iron Maiden, to już chyba wiecie jaki wybrać pierścionek zaręczynowy :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.