02.08.2016 13:16

Zapisz dziecko na satanistyczne zajęcia po lekcjach

Niech szatan będzie z Wami, najlepiej cały czas, również w szkole!

Zapisz dziecko na satanistyczne zajęcia po lekcjach
foto: ajari, CC-BY-2.0

Słodkie niewinne oczka patrzą w Twoją stronę i proszą o kolejnego cukierka. Nie daj się zwieść, tak naprawdę dzieci to małe szatany, które tylko czekają na dobry moment, żeby coś podpalić czy, nie daj Boże, kogoś pokroić.

Wiadomo, że taki mały bachor ma w sobie mnóstwo energii, zatem trzeba go wysłać na jakieś dodatkowe zajęcia, bo w przeciwnym wypadku rozniesie szkołę. W Stanach Zjednoczonych bardzo popularne są pozalekcyjne zajęcia związane z zainteresowaniami dzieciaka. Skoro istnieje kółko dla chrześcijańskich dzieci, to dlaczego nie mogą pojawić się zajęcia dla małych szatanów w dosłownym tego słowa znaczeniu.

The Satanic Temple wpadł na pomysł, by wprowadzić w szkołach podstawowych satanistyczne kółko po lekcjach - After School Satan Club. Na tego typu zajęciach prowadzący będą uczyć racjonalizmu i krytycznego myślenia, jak również odbędą się lekcje związane z literaturą, plastyką czy gotowaniem.

Jak można przeczytać w oświadczeniu organizacji program takich zajęć jest dosyć rozbudowany:

"

Plan nauczania klubu został skonstruowany przez profesjonalistów, którzy mają już doświadczenie z prowadzeniem świeckich edukacyjnych grup dla dzieci. Wszystkie zajęcia promują racjonalizm, naukowość i światopogląd wolny od przesądów. "

Brzmi to dosyć sensownie. Dodając do tego przygnębiającą muzykę i mroczną otoczkę otrzymujemy nastrój jak z naprawdę dobrego filmu grozy.

Zresztą obejrzyjcie wideo obrazujące to przedsięwzięcie:

Zajęcia miałyby się odbywać raz w miesiącu. Najchętniej organizacja zorganizowałaby je w tych szkołach, gdzie są chrześcijańskie kółka Good News Club.

Teraz już nigdy satanistyczne bachorki nie będą już czuły się osamotnione, bo spotkają inne dzieci, którym również szatan zawrócił w głowie. Jak podkreśla organizacja mile będą widziane urwisy, które identyfikują się z szatanem, jak również i te, które niekoniecznie tak myślą.

Żarty żartami, ale The Satanic Temple raczej na serio bierze to pod uwagę. W końcu organizacja zawzięcie walczy o rozdział państwa od Kościoła i dopięła swojego chociażby w kwestii powstania posągu Baphometa.

To właśnie Szatańska Świątynia jest odpowiedzialna za zorganizowanie akcji filmowej, podczas której w Nowym Jorku przedpremierowo wyświetlono „The Witch”. Skoro mają tyle sukcesów na swoim koncie może uda się im również wprowadzić w życie projekt satanistycznych pozaszkolnych kółek?

Jak oceniacie pomysł utworzenia dodatkowych zajęć dla małych szatanów?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele