Zapłać 100 dolarów - Alice Cooper przeczyta Ci straszną historię na Halloween
09.10.2020 14:57
Zapłać 100 dolarów - Alice Cooper przeczyta Ci straszną historię na Halloween Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Alice Cooper za jedyne 100 dolarów będzie czytał rodzinom historyjki na Halloween. Dochód z akcji zostanie przekazany na cele charytatywne.

Już wkrótce nadejdzie, nadal kontrowersyjne w Polsce, święto Halloween. Któż inny, jak nie ojciec chrzestny shock rocka i odwieczny fan horrorów, Alice Cooper miałby nie zaangażować się w specjalne wydarzenie z tej okazji?

Alice Cooper czyta historię na Halloween za 100 dolarów

21 października Alice Cooper zafunduje swoim fanom upiorną godzinę, podczas której przeczyta chętnym słuchaczom przerażające, halloweenowe historie. No, może nie aż tak przerażające, ponieważ wydarzenie jest skierowane do rodzin z dziećmi.

Alice Cooper's Online Experience już 21 października

Dziesięć rodzin, które zdecydują się na wzięcie udziału w evencie, będą mogły już 14 października nabyć specjalne bilety umożliwiające zabawę. Każda "wejściówka" to koszt 100 dolarów czyli około 400 złotych. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, wydarzenie odbędzie się online.

Przeczytaj także

Alice Cooper osobiście zachęca do wzięcia udziału w inicjatywie:

Uwielbiasz strach dobrej jakości? Ja reż. Halloween w tym roku jest niemal odwołane, więc będziemy musieli przenieść naszą skłonność do upiornych klimatów do najstraszniejszego miejsca, jakie znam - internetu. Dołączcie do mnie na upiornej sesji, gdzie uczcimy ten wyjątkowy sezon. Pająki, duchy, gobliny, zagubone dusze, mutanty - wszyscy moi ulubieńcy. Przebierzmy się wszyscy z tej okazji. To będzie STRASZNIE dobry czas, a do tego odpowiedni dla wszystkich dzieciaków powyżej 6 roku życia.

Cały dochód z Alice Cooper's Online Experience zostanie przekazany na rzecz North Star Ranch. Jest to obóz medyczny, który zapewnia bezpłatne wyjazdy dzieciom z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.