"Zaraza" Kazika pokryta złotem jeszcze przed wydaniem. Wkrótce będzie platyna

28.05.2020 13:46
"Zaraza" Kazika pokryta złotem jeszcze przed wydaniem. Wkrótce będzie platyna Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Najnowszy album Kazika Staszewskiego "Zaraza" otrzymał status Złotej Płyty jeszcze przed premierą. Na krążku znajdzie się utwór "Twój ból jest lepszy niż mój".

Kazik od lat jest jednym z najpopularniejszych rockowych wykonawców w Polsce. Jego muzyka zawsze komentowała sytuację społeczno-polityczną w Polsce, a artysta nie bał się jasnego wyrażania swoich, często kontrowersyjnych poglądów. Również za taki przejaw nonkonformizmu pokochali go fani.

"Zaraza" Kazika Staszewskiego już pokryła się złotem

Muzyk po wielu latach przerwy postanowił nagrać kolejny solowy album. Przed oficjalną premierą Kazik zaprezentował singiel promujący "Zarazę". Padło na utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który od razu spodobał się słuchaczom. Szybko trafił na szczyt notowania Turbo Top w Antyradiu oraz stał się nowym protest songiem Polaków.

Przeczytaj także

Popularność kompozycji nadal nie spada, a klip do "Twój ból jest lepszy niż mój" obejrzano na YouTubie już ponad 11 milionów razy. Chociaż premierę płyty zaplanowano na 5 czerwca, już na ponad tydzień przed wydaniem "Zaraza" pokryła się złotem. Co więcej, album ma także szansę na tytuł Platynowej Płyty zanim się ukaże. Wyróżnienia zagwarantowała Kazikowi jedynie przedsprzedaż krążka.

Posłuchaj podcastu

Kazik Staszewski "Zaraza" - tracklista:

 1. Kwarantanna
 2. Noże i pistolety
 3. Nigdzie już nie pójdę dziś
 4. Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale
 5. Gdy Chińczycy mówią gan pai
 6. Kluczem przyciskaj windę
 7. Ona zakażona miłością
 8. Demokracja
 9. Twój ból jest lepszy niż mój
 10. Hania i Hela
 11. Powiedzcie, że kochacie nas
 12. Bilet w jedną stronę złą
 13. Ręce na stole
 14. Bawmy się
 15. Bohater
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.