Aż 4 utwory z "Zarazy" Kazika prapremierowo na antenie Antyradia!

27.05.2020 11:59
Aż 4 utwory z "Zarazy" Kazika prapremierowo na antenie Antyradia! Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kilka z kilkunastu utworów, które pojawią się na płycie "Zaraza" Kazika Staszewskiego, wybrzmi przedpremierowo na antenie Antyradia w audycji "Świeży Towar". O których piosenkach mowa?

Kazik Staszewski już wkrótce powróci ze swoim pierwszym solowym materiałem po kilkunastoletniej przerwie. Ze względu na czas oczekiwania i popularność muzyka, wiadomym było, że album nie przejdzie w Polsce bez echa. Jednak nawet sam artysta pewnie nie spodziewał się, jak wielką burzę wywoła swoim singlem zapowiadającym płytę "Zaraza".

Kawałki z "Zarazy" Kazika Staszewskiego przedpremierowo w Antyradiu

"Twój ból jest lepszy niż mój" w zaledwie kilka dni dorobił się w Polsce statusu protest songu. O piosence nie przestaje być głośno już od przeszło tygodnia. Utwór podbija listy przebojów w tym notowanie Turbo Top Antyradia, w którym znalazł się zaledwie po kilku dniach od premiery. Z kolei wideo z teledyskiem w popularnym serwisie YouTube przekroczyło już 11 milionów wyświetleń.  Po opublikowaniu pierwszego numeru z płyty, wszyscy słuchacze niecierpliwie czekają na premierę krążka.

Przeczytaj także

Kilka z kilkunastu utworów, które znajdą się na albumie "Zaraza" będzie można przedpremierowo usłyszeć na antenie Antyradia. Oprócz "Twój ból jest lepszy niż mój" i "Powiedzcie, że kochacie nas" usłyszycie:

  • "Noże i pistolety
  • "Bohater"
  • "Ona zakażona miłością"
  • "Nigdzie już nie pójdę dziś"

Audycji "Świeży Towar" z najnowszymi kompozycjami Kazika Staszewskiego będziecie mogli posłuchać już w sobotę 30 maja.

Jednak to nie koniec niespodzianek związanych z najnowszym wydawnictwem Kazika Staszewskiego proponowanych przez Antyradio. Wkrótce muzyk będzie gościem Kasprologii, Tomasza "Kasprola" Kasprzyka oraz pojawi się w audycji Makakofonia Piotra "Makaka" Szarłackiego. Stay tuned.

Bardzo się cieszymy, że możemy naszym Słuchaczom zaprezentować prapremierowo aż 4 utwory z nadchodzącego, solowego albumu Kazika "Zaraza". Piosenki pojawią się w audycji Świeży Towar w Antyradiu, w najbliższą sobotę, o 18.00. Dodam, że planujemy więcej atrakcji, związanych z tym albumem, między innymi wywiady z Kazikiem i Wojtkiem Jabłońskim oraz konkursy, w których wygrać będzie można podpisane przez obu Panów płyty.
- Marcin Bąkiewicz, Szef Muzyczny Antyradia

Archiwalnych audycji prezentowanych na antenie Antyradia możecie słuchać także w formie podcastów. Znajdziecie je TUTAJ.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.