27.05.2020 11:59

Aż 4 utwory z "Zarazy" Kazika prapremierowo na antenie Antyradia!

Kilka z kilkunastu utworów, które pojawią się na płycie "Zaraza" Kazika Staszewskiego, wybrzmi przedpremierowo na antenie Antyradia w audycji "Świeży Towar". O których piosenkach mowa?

Kazik Staszewski
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Kazik Staszewski już wkrótce powróci ze swoim pierwszym solowym materiałem po kilkunastoletniej przerwie. Ze względu na czas oczekiwania i popularność muzyka, wiadomym było, że album nie przejdzie w Polsce bez echa. Jednak nawet sam artysta pewnie nie spodziewał się, jak wielką burzę wywoła swoim singlem zapowiadającym płytę "Zaraza".

Kawałki z "Zarazy" Kazika Staszewskiego przedpremierowo w Antyradiu

"Twój ból jest lepszy niż mój" w zaledwie kilka dni dorobił się w Polsce statusu protest songu. O piosence nie przestaje być głośno już od przeszło tygodnia. Utwór podbija listy przebojów w tym notowanie Turbo Top Antyradia, w którym znalazł się zaledwie po kilku dniach od premiery. Z kolei wideo z teledyskiem w popularnym serwisie YouTube przekroczyło już 11 milionów wyświetleń.  Po opublikowaniu pierwszego numeru z płyty, wszyscy słuchacze niecierpliwie czekają na premierę krążka.

Kazik Staszewski
Kazik Staszewski
Przeczytaj także Kazik na 1. miejscu notowania Turbo Top Antyradia. Wybraliście "Twój ból jest lepszy niż mój"

Kilka z kilkunastu utworów, które znajdą się na albumie "Zaraza" będzie można przedpremierowo usłyszeć na antenie Antyradia. Oprócz "Twój ból jest lepszy niż mój" i "Powiedzcie, że kochacie nas" usłyszycie:

  • "Noże i pistolety
  • "Bohater"
  • "Ona zakażona miłością"
  • "Nigdzie już nie pójdę dziś"

Audycji "Świeży Towar" z najnowszymi kompozycjami Kazika Staszewskiego będziecie mogli posłuchać już w sobotę 30 maja.

Jednak to nie koniec niespodzianek związanych z najnowszym wydawnictwem Kazika Staszewskiego proponowanych przez Antyradio. Wkrótce muzyk będzie gościem Kasprologii, Tomasza "Kasprola" Kasprzyka oraz pojawi się w audycji Makakofonia Piotra "Makaka" Szarłackiego. Stay tuned.

"

Bardzo się cieszymy, że możemy naszym Słuchaczom zaprezentować prapremierowo aż 4 utwory z nadchodzącego, solowego albumu Kazika "Zaraza". Piosenki pojawią się w audycji Świeży Towar w Antyradiu, w najbliższą sobotę, o 18.00. Dodam, że planujemy więcej atrakcji, związanych z tym albumem, między innymi wywiady z Kazikiem i Wojtkiem Jabłońskim oraz konkursy, w których wygrać będzie można podpisane przez obu Panów płyty.
- Marcin Bąkiewicz, Szef Muzyczny Antyradia "

Archiwalnych audycji prezentowanych na antenie Antyradia możecie słuchać także w formie podcastów. Znajdziecie je TUTAJ.

Kazik wypuścił kolejną piosenkę! „Powiedzcie, że kochacie nas” śpiewa z Wojtkiem Jabłońskim [WIDEO]
Kazik wypuścił kolejną piosenkę! „Powiedzcie, że kochacie nas” śpiewa z Wojtkiem Jabłońskim [WIDEO]
Przeczytaj także Kazik wypuścił kolejną piosenkę! „Powiedzcie, że kochacie nas” śpiewa z Wojtkiem Jabłońskim [WIDEO]
Tagi: Kazik Staszewski