10.11.2016 11:57

Zbierz figurki z klasycznym składem Guns N' Roses

Już w grudniu 2016 roku fani kapeli z Los Angeles będą mieli niepowtarzalną okazję zebrać trzy figurki członków Guns N' Roses. Pojawią się one w kolekcji Pop! Vinyl produkowanej przez firmę Funko.

Zbierz figurki z klasycznym składem Guns N' Roses
foto: Splash News / East News

Wcześniej pokazywaliśmy już figurkę „małego Lemmy'ego”, którą może się bawić zarówno dziecko, jak i emeryt, a także kolekcję postaci z serialu „Stranger Things”, a teraz przyszła czas na kolejne gwiazdy rocka - Guns N' Roses. Wśród figurek, które wkrótce pojawią się w sprzedaży znajdziemy urocze przedstawienia członków klasycznego składu zespołu - Axla Rose'a, Slasha oraz Duffa McKagana.

Dyrektor marketingu firmy Funko, która produkuje zabawki, Mark Robben, opowiedział o niesamowitym sukcesie linii Pop! i tym, że kolekcjonerstwo gadżetów tego typu przestało być już niszą, a stało się prężnie rozwijającym się rynkiem:

"

To już nie jest tylko kolekcjonerska nisza. Teraz trafia to do każdego, jest licencja dosłownie dla każdego. Jeśli lubisz Batmana - oczywiście, że go mamy. Jednak jeśli lubisz „Nie z tego świata” albo „Orphan Black”, albo coś nieco głębszego i nieco węższego - też to mamy. "

Zaznaczył także, że ich laleczki Golden Girls oraz seria Star Wars Pop! okazały się ogromnym sukcesem, a wśród najbliższych planów firmy są także figurki Playmobil.

Zobaczcie, jak prezentują się gunsowe figurki z serii Pop!:

axl
slash
duff

Axl od lat nie prezentował się tak znakomicie. Trzeba przyznać, że twórcy zabawek zadbali o szczegóły i nie zapomnieli o papierosie w ustach Slasha. Należałoby się jednak zastanowić, czy takie przedstawienie gwiazdy rocka nie spowoduje, że dzieci chętniej sięgną po tytoń i wpadną w sidła bezlitosnego nałogu?

Kultowa formacja dowodzona przez Axla i Slasha po wielu latach nieporozumień, kłótni i wzajemnych oskarżeń ostatecznie doszła do porozumienia, co zaowocowało wieloma koncertami, na które fani wyczekiwali od lat.

Kapela właśnie zakończyła tournée po Ameryce Północnej w ramach trasy „Not in This Lifetime”. Teraz grają w Ameryce Południowej, a na lato 2017 prawdopodobnie planowana jest Europejska część trasy.

Podczas tej trasy w składzie zespołu jest zarówno Axl Rose, jak i Slash oraz Duff McKagan, a wspiera ich perkusista Frank Ferrer, gitarzysta Richard Fortus, a także klawiszowcy Dizzy Reed i Melissa Reese.

Skusicie się na winylowe figurki autorów „Appetite for Destruction”?

Maciej Daszuta
Tagi: Duperele Guns N Roses