14.11.2018 11:35

Zdesperowani fani Rammsteina proszą ex-dziewczynę wokalisty o bilety na koncerty

Czego się nie zrobi, żeby dostać bilet na ulubiony koncert. Okazuje się, że była dziewczyna Tilla Lindemanna dostaje wiadomości od ludzi, którzy proszą ją o wejściówki na Rammsteina.

Była dziewczyna wokalisty Rammsteina
foto: imago/Future Image/EAST NEWS; Rex Features/EAST NEWS

Wiele dzieje się w obozie grupy Rammstein. Zespół zapowiedział nowy album, który ma się ukazać wiosną 2019 i wyruszy w stadionową trasę koncertową. Rammstein zagra w Polsce 24 lipca 2019 roku na stadionie Śląskim w Chorzowie. Zainteresowanie biletami na koncert Rammsteina było tak wielkie, że serwery tego nie wytrzymały.

Fani Rammsteina proszą byłą dziewczynę Tila Lindemanna o bilety na koncerty

Sytuacja wyglądała podobnie w innych krajach - w Niemczech wielu fanów nie dostało biletów na wymarzony koncert. Imienne wejściówki powodują, że nie ma co liczyć na to, że uda się je odsprzedać. Co zatem zrobić? Zapytać byłą dziewczynę Tilla Lindemanna, czy nie może załatwić biletów.

Nie jest to wcale żart. Sophia Thomalla, niemiecka aktorka i prezenterka telewizyjna, dostaje wiadomości od fanów Rammsteina. Kobieta była związana z wokalistą w latach 2011-2015. Jak podają niemieckie media, gwiazda napisała we wpisie na Insta Stories, że nie ma co ją pytać o bilety na koncerty.

Całe szczęście redakcja Antyradio.pl zna niemiecki i tak oto brzmi wiadomość aktorki do fanów:

"

Do wszystkich fanów Rammsteina: Rozumiem, że wasze rozczarowanie brakiem biletów na nadchodzące koncerty jest ogromne, ale... nie jestem sprzedawcą wejściówek na Rammsteina! Wiadomości do mnie nie odniosą żadnego skutku. Sorry. "

Pozostaje zatem cierpliwie czekać na to, że w sprzedaży pojawi się dodatkowa pula biletów.

Rammstein - kiedy nowa płyta?

Na razie dyskografię zamyka album „Liebe ist für alle da” z 2009 roku. Gdy fani usłyszeli nowy utwór „Rammvier” w trakcie letnich koncertów festiwalowych w 2016 roku, liczyli na to, że jest to zwiastun nowego albumu. W końcu jednak zespół wziął się do pracy i gitarzysta grupy wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że nowy album Rammsteina ukaże się wiosną w 2019 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein