02.03.2018 14:37

Zdjęcie polskiego zespołu rockowego pojawiło się na stronie włoskiego Vogue'a

Muzycy nie spodziewali się, że znajomy fotograf prześle ich zdjęcie do włoskiego Vogue'a.

Fotograf
foto: materiały prasowe

Na stronie internetowej włoskiego magazynu modowego Vogue pojawiło się portfolio polskiego fotografa Piotra Sobika, który jakiś czas temu przeprowadził się do Mediolanu. Zajmuje się on fotografią modową, a wśród jego ostatnich zdjęć można znaleźć fotografię wykonaną dla zespołu The October Leaves z Rybnika.

Fotograf sam zaproponował kapeli sesję zdjęciową promującą ich najnowszy materiał. Zdjęcia wykonano w Tychach i postanowiono, że fotografie będą biało-czarne, muzycy bowiem chcieli otrzymać zdjęcia, które będą ponadczasowe.

Polski zespół we włoskim Vogue

Muzycy oczywiście nie spodziewali się, że ich zdjęcie pojawi się na stronie włoskiego Vogue - to spowodowało oczywiście, że media zaczęły się mocniej interesować kapelą. Tym samym promocja najnowszego materiału musiała zostać przyspieszona. Wkrótce poznamy nowy singiel, który na razie można przesłuchać w wersji live.

Nie od dziś wiadomo, że muzyka i moda mają wiele wspólnego. W najnowszej kampanii Saint Laurent lato 2018 pojawiła się polska modelka, która zatańczyła do przeboju New Order. Natomiast wokalista Depeche Mode pojawił się w reklamie promującej kolekcję Dior Homme.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News