02.06.2016 14:13

Zemsta na chłopaku? Zniszcz samochód gitarą

Każdy powinien zostać ukarany za swoje złe czyny, ale aż serce się kroi, gdy patrzy się na roztrzaskany instrument...

Zemsta na chłopaku? Zniszcz samochód gitarą
foto: W. Robert Howell, CC-BY-SA-2.0; Caryca Pejnta

Wiadomo, że na koncertach muzycy wyrabiają cuda - skaczą, drą się, łupią głową i czasem roztrzaskują spektakularnie gitary. Niektórzy artyści zapisali się w kartach historii jako szaleńcy niszczący wszystko na swojej drodze.

Tacy gitarzyści, jak Pete Townshend z The Who zasłynął między innymi z tego, że roztrzaskiwał swoje gitary, a Jimi Hendrix nawet je palił składając instrument w ofierze.

Dlaczego w ogóle wspominamy o tym? Otóż najwidoczniej ta pani, która stała się bohaterką zabawnego wideo, naoglądała się za dużo koncertowych nagrań The Who i poczuła wewnętrzną potrzebę wyżycia się na instrumencie.

Do sytuacji doszło na parkingu w pewnym mieście w Belgii. Para zaczęła się kłócić. Na początku kobieta wpadając w furię wyrzuciła ciuchy z torebek, potem zabrała się za gitarę schowaną w pokrowcu. Zdjęła buty, by wspiąć się na dach samochodu i...

Uwaga, to wideo jest przeznaczone dla gitarzystów o mocnych nerwach!

Szkoda gitary i samochodu. Facet chyba był mocno zaskoczony takim obrotem sprawy, bo za bardzo nie wiedział co robić i nie uspokajał kobiety. Ciekawe, czym tak ją zezłościł, że postanowiła się wyżyć na wszystkim, co spotkała na swojej drodze.

Wiadomo, że płeć piękna jest niczym wulkan, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie. Lepiej zatem mieć się na baczności i chować cenne rzeczy w czasie sporów, bo jak widać, mogą one pójść z dymem.

Wyobraźcie sobie jednak, że ktoś te wszystkie pozostałości po roztrzaskanym instrumencie postanowił złożyć z powrotem. To nie jest żart. Naprawdę istnieją zniszczone gitary, na których można grać.

Może i instrument muzyczny nieszczęśliwca z Belgii da się jakoś odratować?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele