24.08.2017 13:24

Zenek z Kabanosa pokazał teledysk nagrany na Przystanku Woodstock

Klip powstał do singla promującego najnowszy solowy krążek muzyka. Zobaczcie, jak Zenek bawił się na 23. Przystanku Woodstock!

Zenek z Kabanosa pokazał teledysk nagrany na Przystanku Woodstock
foto: kadr z wideo

Zenek właśnie zaprezentował klip do pierwszego singla z płyty „Trudno!” – następcy albumu „Płachta na Byka”. Najnowszy singiel zatytułowany jest „Zdrowo jebnięty”. Jak sam Zenek przyznaje klip został nakręcony w dużej mierze na zasadzie „włączmy kamerę i zobaczymy co się będzie działo”. Występują tam przypadkowe osoby, które napotkano w trakcie kręcenia podczas Przystanku Woodstock.

W pewnym momencie do ekipy dołączył nawet całkiem przypadkowo Człowiek Warga. Tak Zenek wypowiedział się na temat nagrań:

"

Bardzo miło wspominam taplanie się w błocie. To jak na chwilę powrócić do beztroskiego dzieciństwa. Frajda z prostej rzeczy. Po tej kąpieli autentycznie czułem się jak nowo narodzony. Zresztą dorwał mnie tam Woodstockowi Jezus i pobłogosławił. "

Obejrzyjcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Zenek mile wspomina festiwal:

"

Przystanek Woodstock jest dla mnie wyjątkowym miejscem. Spotykam tam najwięcej bratnich dusz, ludzi, z którymi się utożsamiam, którzy potrafią wyluzować się i otworzyć na drugiego człowieka. "

Muzyk zapowiedział również trasę koncertową, która startuje 1 września 2017 w Tarnowie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Kabanos