Żenujące momenty Freda Dursta zebrane w jednym wideo

Maciej Koprowicz
11.09.2017 14:58
Żenujące momenty Freda Dursta zebrane w jednym wideo Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista Limp Bizkit nieraz przekroczył granicę obciachu na swoim koncercie.

Limp Bizkit zawsze dzielił fanów rocka na dwa obozy. Zespół zyskał miliony słuchaczy na całym świecie, dostarczył masę hitów, na czele z nieśmiertelnymi „Rollin’” i „Take A Look Around” na czele, ale doczekał się też sporego grona hejterów, którzy uważali numetalowców za bardzo obciachową kapelę.

Kontrowersyjną postacią od lat jest też jej frontman, Fred Durst. Wokalista wciąż potrafi porywać tłumy charyzmą, jak za najlepszych lat, ale często zdarzają mu się znacznie mniej udane „popisy”. Artysta znany jest z wielkiego ego i bardzo łatwo go czymś urazić – w takich sytuacjach ze sceny leci zwykle strumień mało wyrafinowanych bluzgów. Na koncertach często włącza mu się agresja, która niekiedy przybiera też formy inne niż werbalne – swego czasu Fred został aresztowany za kopnięcie ochroniarza. Wysokie mniemanie o sobie doprowadzało do sytuacji, w których wokalista ośmieszał się w oczach fanów, na przykład wtedy, gdy starał się ich przekonać o swych wyjątkowych umiejętnościach gitarowych.

Cóż, w karierze Dursta nie brakowało naprawdę żenujących momentów. Serwis Blend Guitar zebrał je w jednym wideo. Niektóre śmieszą, ale w przypadku innych najlepszą reakcją jest facepalm… Zobaczcie sami.

Internet uwielbia punktować wpadki gwiazd. Na kanale Blend Guitar mogliśmy już podziwiać kompilację wstydliwych momentów Marilyna Mansona,  Kirka Hammetta z Metalliki i Axla Rose’a z Guns N' Roses. W sieci znaleźć można również filmiki z żenującymi wpadkami takich artystów, jak Kiss, Lars Ulrich i AC/DC.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.