27.01.2020 15:35

Zespół Aerosmith wystąpił z Run-D.M.C. na rozdaniu Grammy. Na scenie zabrakło perkusisty Joey'a Kramera

Podczas 62. gali wręczenia nagród Grammy na scenie pojawiła się rockowa grupa Aerosmith w towarzystwie Run-D.M.C. Zobacz ich wspólny występ.

Aerosmith
foto: Rex Features/East News

26 stycznia 2020 roku odbyła się 62. ceremonia rozdania muzycznych Oscarów. Wśród nominowanych do nagród Grammy 2002 znaleźli się także metalowi i rockowi wykonawcy. Statuetkę odebrał między innymi zespół Tool. Uroczyste wydarzenie swoją obecnością uświetnił Ozzy Osbourne z żoną, którzy wręczyli nagrodę w kategorii rapowej oraz grupa Aerosmith. 

Aerosmith i Run-D.M.C. zagrali razem na rozdaniu Grammy 2020

Muzycy zdecydowali, że na gali nie zagra z nimi perkusista Joey Kramer. Wszystko ze względu na jego kłopoty zdrowotne, które mocno wpływają na jakość pracy artysty. Kramer nie zgadzał się z opinią kolegów i pozwał ich do sądu. Decyzją sędziów argumenty Aerosmith okazały się być wystarczające, a muzycy zagrali na Grammy 2020 z Run-D.M.C. bez swojego roszczeniowego kolegi. 

Nagrania z wyjątkowego występu szybko wylądowały w sieci:

Aerosmith
Aerosmith
Przeczytaj także Wiemy, kto wystąpi przed Aerosmith na koncercie w Polsce

Aerosmith wystąpi w Polsce w 2020

Legendarna rockowa grupa Aerosmith po raz kolejny wraca na koncert do Polski. Muzycy wystąpią 12 lipca 2020 roku w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie w ramach ekskluzywnej trasy koncertowej, która wystartuje już w czerwcu 2020 roku we Włoszech. 

Zobacz też: Johnny Depp zagrał z Aerosmith podczas koncertu w Las Vegas [WIDEO] 

Tagi: Rock News Aerosmith