Zespół Megadeth przygotował dla fanów specjalną playlistę na czas kwarantanny

25.03.2020 15:13
Zespół Megadeth przygotował dla fanów specjalną playlistę na czas kwarantanny Fot. Duncan Bryceland / Rex Features/EAST NEWS

Członkowie Wielkiej Czwórki thrash metalu, grupa Megadeth postanowiła umilić fanom czas kwarantanny. Muzycy stworzyli specjalną playlistę do spędzania czasu w domu.

Koronawirus daje się we znaki nie tylko tym, którzy zostali zakażeni. Skutki pandemii odczuwamy wszyscy. Władze zaostrzają środki ostrożności, aby opanować rozprzestrzenianie się wirusa. W efekcie cały świat dołączył do akcji "Zostań w domu". Artyści, którzy nie mają możliwości koncertowania próbują dodać otuchy zarówno sobie, jak i swoim fanom. Muzycy grają koncerty online, udzielają lekcji muzyki, rozmawiają z fanami na live'ach. Metallica na przykład, zorganizowała "Poniedziałki z Metalliką" i będzie publikować co tydzień transmisję z jednego ze swoich kultowych koncertów.

Megadeth: Playlista na czas kwarantanny

Również grupa Megadeth postanowiła zaproponować fanom nieco rozrywki w ten trudny dla wielu czas obowiązkowej kwarantanny. Muzycy opublikowali ciekawą playlistę zatytułowaną "Zbiór piosenek, które pomogą ci przetrwać ten dziwny i niepewny czas".

Spotify Fot. Screen/Spotify

Na Spotify pojawiła się lista utworów polecanych do słuchania przez członków Megadeth. Spodoba się ona szczególnie tym, którzy upodobali sobie thrash metal. Wśród wykonawców proponowanych piosenek znajdziemy hity Exodus, Angel Witch, Sepultury, Carcass czy Suicidal Tendencies.

Przeczytaj także

Playlista została opisana krótkim zdaniem:

Oto kolekcja piosenek, które pomogą Ci przetrwać okres kwarantanny.

Kawałków proponowanych przez Rudego i spółkę możecie posłuchać TUTAJ.

Zobacz też: Dave Mustaine zdradził szczegóły swojego leczenia: "Przeszedłem 9 chemii i 51 radioterapii"

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.