07.04.2017 12:30

Zespół Ryba and The Witches pokazał klip do „Ginny”

Zobaczcie najnowszy klip zespołu, w którym zagrał syn Titusa z Acid Drinkers.

Zespół Ryba and The Witches pokazał klip do „Ginny”
foto: kadr z wideo

Ryba and The Witches debiutował w maju 2014 roku podwójnym wydawnictwem, w skład którego obok płyty CD wchodziło koncertowe DVD zarejestrowane w Poznaniu. Zespół w swojej twórczości nawiązuje zarówno do The National i The Sisters of Mercy, jak i synthpopowych grup spod znaku Depeche Mode.

Jeszcze w kwietniu 2017 roku ukaże się drugi album formacji zatytułowany „Spell”. Nim poznamy cały materiał, który się na nim znajdzie, możemy posłuchać promującego go singla „Ginny”. Do utworu zrealizowano klip, w którym wystąpił Maks Pukacki - syn Titusa z Acid Drinkers.

Tak muzycy mówią o teledysku:

"

Klip zrealizowano w Poznaniu, z pomocą wielu dobrych ludzi, którzy nie tylko znaleźli energię, żeby wszystko poszło sprawnie i gładko, ale również zapewnili dobrą zabawę i fajną wibrację całości. Dziękujemy Maksowi, Julii i Jackowi za młodzieńczy flow, ekipie Piano Baru, Słodownia Pub i Muchos za świetną atmosferę i oczywiście bardzo ekipie realizacyjnej, na czele z Adamem Rotnickim. "

Wideo do „Ginny” obejrzycie poniżej:

Grupa ma na swoim koncie występy m.in. na Spring Break Festival, Malta Festival 2014, Jarocin Festiwal 2014, Nowe Męskie Granie 2014. Oprócz tego koncertowała w Kolonii i Berlinie, a także miała okazję supportować Fisha przed występem w poznańskim Eskulapie.

Jakub Gańko
Tagi: Rock News