15.04.2019 17:06

Zespół The Prodigy pożegnał kolejnego przyjaciela. "Byłeś dla nas jak Superman"

Grupa The Prodigy w odstępie zaledwie kilku tygodni pożegnała kolejną bliską osobę. Muzycy opublikowali na Instagramie wzruszający post.

Superman The Prodigy
foto: Facebook/The Prodigy

4 marca 2019 roku zmarł wokalista The Prodigy, Keith Flint. Ciało muzyka znaleziono w jego domu w Essex. Muzyk popełnił samobójstwo w wieku zaledwie 49 lat, o czym reszta zespołu poinformowała na swoim Instagramie. Od tragicznego wydarzenia minęło zaledwie kilka tygodni, a muzycy również za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnali kolejną bliską formacji osobę.

Pogrzeb Keitha Flinta
Pogrzeb Keitha Flinta
Przeczytaj także Tłumy fanów The Prodigy pojawiły się na pogrzebie Keitha Flinta

Zespół The Prodigy pożegnał kolejnego przyjaciela

Cornelius Murphy, jak informuje grupa, był przez lata bliskim przyjacielem zespołu. Ze względu na swój wkład w pomoc zespołowi, muzycy nazywali go "superman" i pożegnali wzruszającym wpisem:

"

Spoczywaj w pokoju Con, zawsze nas chroniłeś i opiekowałeś się nami przez lata. Wyciągałeś nas z wielu kiepskich sytuacji w trasie i byłeś naprawdę wspaniałym człowiekiem. Byłeś dla nas jak prawdziwy Superman - ludzie, którzy cię znali, zrozumieją, co mamy na myśli.

Byłeś dla nas lojalnym przyjacielem, będziemy za tobą tęsknić i nigdy cię nie zapomnimy, bracie. "

Informację o śmierci Cona potwierdziła jego córka Charlee w rozmowie z NME:

"

Tata zmarł spokojnie w hospicjum po długiej walce z rakiem, którą bardzo dzielnie znosił. We wczesnych godzinach porannych odetchnął po raz ostatni. Był otoczony przez rodzinę i przyjaciół do ostatnich chwil. "

Zobacz też: >>The Prodigy podbija listy przebojów po śmierci Flinta<<

Joanna Chojnacka