12.06.2019 16:10

Zespół grał piosenkę z Titanica, gdy woda zalewała centrum handlowe

Zdarzają się sytuacje, podczas których należy zachować powagę... ale niekiedy jest naprawdę ciężko. Tak właśnie było w tym przypadku.

Titanic
fot.: kadr z wideo

Każdemu, kto oglądał "Titanica", piosenka "My Heart Will Go On" w wykonaniu Celine Dion, będzie się kojarzyć tylko z tym filmem. Utwór skomponowany przez Jamesa Hornera przewija się przez cały film i towarzyszy widzowi w najbardziej wzruszających momentach. Piosenka zdobyła wiele prestiżowych nagród i jest uważana za jedną z najlepszych miłosnych ballad w latach 90. XX wieku. Tak czy inaczej, większości zawsze będzie się kojarzyć z tonącym statkiem.

Zespół zagrał "My Heart Will Go On" gdy woda zalewała centrum handlowe

Na Reddicie, popularnej stronie internetowe, ukazał się filmik, na którym widać, jak woda przecieka przez sufit centra handlowego. Zdarzenie miało miejsce w Meksyku i było spowodowane gwałtownymi opadami deszczu i burzą. Na nagraniu widać strumienie wody, które dostają się do wnętrza budynku.

kadr z filmu Titanic
kadr z filmu Titanic
Przeczytaj także Po ponad 20 latach od premiery "Titanica" na jednym z rekwizytów pozostała pamiątka po słynnej scenie seksu

Na wszystko zareagował zespół, który grał wtedy na scenie. Muzycy chwycili za instrumenty i zaczęli grać "My Heart Will Go On".

Ludzie w centrum handlowym nie spodziewali się, że zespół będzie kontynuować grę, a tym bardziej, że grupa wykona właśnie ten numer. Myślicie, że reakcja zespołu była zabawna? 

Zobacz także: „My Heart Will Go On” w wersji blackmetalowej

Tagi: Duperele Titanic