Zespół metalcore'owy odwołał koncerty, bo ich logo na plakacie było za małe
Joanna Chojnacka
09.11.2018 16:59
Zespół metalcore'owy odwołał koncerty, bo ich logo na plakacie było za małe Fot. kadr z wideo

Grupa Bad Omens zrezygnowała z zapowiedzianej trasy, gdy zobaczyła plakaty promujące wydarzenia. 

W styczniu 2019 roku miała rozpocząć się wspólna trasa "Mysery Will Find You" grup The Amity Affliction, Senses Fail, Bemont i Bad Omens. Ostatnia z nich zrezygnowała z występów zaraz po tym, gdy zobaczyła plakaty promujące wydarzenie.

Na grafice nazwy dwóch pierwszych zespołów zajmują o wiele więcej miejsca niż pozostałych. Członkowie Bad Omens twierdzą, że tak małe logo na materiałach promocyjnych to ze strony organizatorów niesprawiedliwość i brak szacunku.

Właściciel wytwórni Sumerian Records, do której należy niepokorny zespół z Los Angeles, tak skomentował sytuację:

Starsze zespoły źle traktują młodszych kolegów, zarówno w prywatnych, jak i zawodowych relacjach. Nie będziemy tego dłużej tolerować, bez względu na to jak "potężny" jesteś na rynku.

Bad Omens tworzy koszulki z małym logo

Członkowie Bad Omens wydali także oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnili, że zostali niesprawiedliwie potraktowani przez headlinerów trasy. Napisali, że logo to tylko jeden z wielu powodów odwołania ich występów na "Mysery Will Find You". Przeprosili swoich fanów i życzyli kolegom udanych koncertów. Żeby uratować sytuację i choć trochę rozluźnić napiętą atmosferę, która wytworzyła się wokół kapeli, muzycy zaprojektowali nowe koszulki - z bardzo małym logo na środku.

bad omens koszulka Fot. badomensmerch.com
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.