27.11.2018 11:04

Metalowy zespół rozpadł się przez kobietę? "Piep***łeś dziewczynę, z którą byłem 7 lat"

Peter, lider grupy Witchrot dosadnie "podziękował" swojemu gitarzyście za współpracę. Wyrzucił jego sprzęt na śmietnik i opublikował szczery wpis na ich oficjalnym Facebooku.

Witchrot
foto: Witchrot/Facebook

Zespołowe rozstania nigdy nie są łatwe, ale w większości przypadków konieczne. Najczęściej powodem są pieniądze, inna wizja rozwoju kapeli czy zaangażowanie muzyka na wylocie w panienki i używki kosztem grania. Zwykle do "zerwania" z członkiem zespołu dochodzi z dala od fanów i mediów, grupa ustala wspólną wersję wydarzeń i publikuje dopieszczone PR-owo oficjalne oświadczenie. Jednak jeśli powody rozstania są bardziej osobiste, trudno powstrzymać emocje

Witchrot wyrzucił gitarzystę z zespołu przez Facebooka

Tak było w przypadku grupy Witchrot. Peter, lider zespołu opublikował mocny wpis na Facebooku dotyczący kolegi z kapeli. Dołączył do niego też zdjęcie połamanej gitary muzyka, leżącej na śmietniku wśród opróżnionych puszek po piwie. 

"

Ze względu na niefortunne zdarzenia takie jak fakt, że nasz gitarzysta pie***ył moją dziewczynę, z którą jestem od 7 lat, Witchrot zawiesza działalność. Będę kontynuował działalność zespołu w innej przestrzeni i czasie, dojrzewająca we mnie nienawiść sprawi, że muzyka sama ze mnie wypłynie. Bez wątpienia będzie to najbardziej niszczycielska, torturująca muza, jaką kiedykolwiek stworzyłem. Dzięki za wsparcie. "

W ostatnim zdaniu wpisu czytamy, że to nie koniec nieszczęść, jakie przytrafiły się zespołowi. Peter dopisał, że w ostatnim czasie zmarł perkusista Witchrot, jednak nie podzielił się żadnymi szczegółami związanymi z tym zdarzeniem.

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele