23.12.2015 10:31

Zjedz burgera od Bring Me The Horizon

Głodni? Czas na przegryzkę. Oto bardzo dietetyczne żarcie dla fanów muzyki.

Zjedz burgera od Bring Me The Horizon
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Śmieciowe jedzenie jest passé! Pochłanianie tłustych hamburgerów, gazowanych napoi i słodyczy raczej nikomu nie służy. Brzuszek rośnie, ciężko nawet wejść po schodach. Niektórzy żyją, aby jeść, ale tak naprawdę źle się to dla nich kończy. A gdyby tak zrezygnować z mięsa? Człowiek jest wprawdzie istotą wszystkożerną, ale niektórzy rezygnują z produktów pochodzenia zwierzęcego i dobrze się mają.

Moda na wegańskie potrawy nadal trwa i na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele lokali z tego typu jedzeniem. Jak zachęcić fanów ostrych klimatów do tego, by sięgnąć po dania bez mięsa? Odpowiedź jest zaskakująco prosta.

Firma Twisted Burger połączyła siły wraz z Bring Me The Horizon i tym sposobem powstał Bring Me The Burger – wegański hamburger. Potrawa będzie dostępna przez 4 tygodnie w lokalach The Harley i Riverside Live w Sheffield oraz Vintage Rockbar w Doncaster. Fani muszą się śpieszyć, bo dziennie wydawane jest tylko 15 sztuk tej limitowanej potrawy.

Zobaczcie, jak się prezentuje ten hamburger:

Pierwsi śmiałkowie zdecydowali się na zamówienie tego przysmaku. Zobaczcie, jak wygląda ta wegańska potrawa:

Dla żarłoków możemy również zaproponować czarnego burgera dla metalowców, który powodował postanie zielonej niespodzianki. Po spożyciu takiego kulinarnego przysmaku możecie popić piwo od Iron Maiden, Metalliki czy też Slayera. Może nie jest to najzdrowsza opcja, ale przecież czasami można zgrzeszyć.

Pozostając w tematyce związanej z jedzeniem, ostatnio w reklamie burgera wykorzystano utwór Pantery. Przy takich brzmieniach aż chce się coś przegryźć!

A co tymczasem słychać u Bring Me The Horizon? Kapela zaprezentowała klip do „True Friends” z ostatniego krążka „That's The Spirit”, z którego również pochodzi numer „Happy Song” oraz doczekała się pierdmetalowego coveru. Wokalista zespołu zarzucił też splagiatowanie przez Coldplay grafiki z okładki ich albumu „Sempiternal”.

Jedlibyście Bring Me The Burger?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon