Zmarła jedna z najmłodszych fanek King Diamond. Zespół złożył hołd 4-latce
24.02.2020 12:23
Zmarła jedna z najmłodszych fanek King Diamond. Zespół złożył hołd 4-latce Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

King Diamond pożegnał jedną z najmłodszych fanek. Larissa zakochana w muzyce Petersena zmarła w wieku zaledwie 4 lat.

King Diamond udostępnił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych tragiczną wiadomość. Jedna z najmłodszych fanek grupy zmarła w wieku zaledwie 4 lat. Wokalista grupy opublikowali zdjęcie z rodzicami dziewczynki i Larissą, którą z sympatią przyjęli za kulisami koncertu.

Zmarła jedna z najmłodszych fanek King Diamond

Artysta dodał do zdjęcia wzruszający opis, symbolicznie żegnając 4-latkę:

Ta cudowna, młoda fanka King Diamond opuściła nas niespodziewanie w wieku 4 lat. Była wierna, jak to tylko możliwe. Widziałem ją po raz pierwszy na naszym koncercie w Anaheim w grudniu 2019 roku. Siedziała na ramionach u taty w czwartym rzędzie pod sceną. Znała każdy tekst wszystkich naszych kawałków.

Pokazywała rogi i machała głową, bardzo mnie zaskoczyła. Gdy tylko zeszliśmy ze sceny, poprosiłem jednego z naszych ludzi, aby spróbowali złapać ją i jej rodziców, zanim opuszczą teren koncertu. Chcieliśmy spotkać się z nimi na backstage'u.

Przeczytaj także

King Diamond wspomniał również, że do dzisiaj pamięta rozmowę z Larissą i jej bliskimi i żałuje, że nie będzie już okazji, aby powtórzyć ją w podobnym składzie.

Odbyliśmy miła, długą rozmowę. Cała trójka to niesamowici ludzie. Zrobiliśmy sobie kilka zdjęć, spędziliśmy miły czas, a mała Larissa przez cały ten czas błyszczała jak diament.

Niestety to jedyny raz, kiedy mogłem spotkać się z dziewczynką twarzą twarz. Mam nadzieję, że jej rodzice opowiedzą mi kiedyś o niej więcej.

Larissa, życzę ci bezpiecznej podróży, dokądkolwiek się udasz i mam nadzieję, że kiedyś się tam z tobą spotkamy. Byłaś wyjątkowa i odeszłaś zdecydowanie za wcześnie.

Zostań wierna ciężkiemu graniu, mała. Kochamy cię.

Mercyful Fate wystąpi w Polsce w 2020 roku

King Diamond zagrał ostatni koncert w Polsce w 2019 roku na Mystic Festivalu. Muzykowi najwyraźniej spodobało się na krakowskiej imprezie, ponieważ wróci na wydarzenie także w 2020 roku. Tym razem jednak wokalista pojawi się na scenie z grupą Mercyful Fate. Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2020 roku. 

Zobacz też: King Diamond: Moje życie seksualne jest teraz fantastyczne 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.