28.10.2016 15:28

Zmarli muzycy wrócili jako zombie

Pod koniec października ze swoich kryjówek wychodzą postaci z naszych koszmarów. A gdyby ulubieni rockmani powrócili do nas jako zombie? Świat wyglądałby zupełnie inaczej...

Zmarli muzycy wrócili jako zombie
foto: East News

Halloween już tuż tuż, na każdym kroku można zatem zauważyć ozdoby, prezenty czy przebrania przygotowane specjalnie na tę okazję. Fani mocnego grania mogą przebrać się za metalowe maskotki Vica Rattleheada z Megadeth czy Eddiego z Iron Maiden, jak również za samych muzyków np. Slipknota.

Zombie, wampiry, duchy, wiedźmy - wszystkie te obrzydliwe stwory wychodzą na powierzchnię ziemi 31 października. Jak już się pojawiają to rozpoczynają imprezę jak się patrzy.

foto: tumblr.com

W te ponure dni wspominamy też zmarłe osoby. A co gdyby tacy artyści, jak Lemmy czy Kurt powrócili jako zombie? Może nie wyglądaliby zbyt urodziwie, ale jako istoty nieśmiertelne mogliby szaleć na scenie do momentu aż nie odpadłaby jakaś część ciała.

Redakcja Antyradio.pl postanowiła zatem nieco poszaleć i pokazać, jak wyglądaliby znani muzycy np. Freddie Mercury, John Lennon czy Janis Joplin jako zombie.

Węże z oczu, roztrzaskane nosy, zgniłe zęby - aż trudno poznać niektórych muzyków. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu tych zdjęć nie będą się Wam śnić po nocach gwiazdy rocka jako zombie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Galeria