Zmiany w składzie na Castle Party 2019. Kto nie wystąpi?

24.06.2019 13:58
Zmiany w składzie na Castle Party 2019. Kto nie wystąpi?  Fot. . kadr z wideo

Organizatorzy poinformowali o zmianach w składzie na festiwalu Castle Party 2019. Kto wystąpi? Kogo nie zobaczymy na tegorocznym wydarzeniu? 

Organizatorzy Castle Party 2019 poinformowali uczestników o zmianach w składzie. Okazuje się, że na imprezie nie wystąpi jeden z zespołów. Jednak szybka reakcja twórców wydarzenia pozwoliła zapełnić miejsce innym świetnym zespołem. Castle Party we współpracy z Iron Realm Production sprowadzi do Polski islandzki zespół, który z pewnością kojarzą fani cięższych brzmień. 

Castle Party 2019 - zmiany w składzie

Organizatorzy festiwalu Castle Party 2019 poinformowali o zmianach na swoim profilu na Facebooku. W jednym z postów napisali: 

Niestety, ze względu na kwestie zdrowotne związane z ciążą, Myrkur jest zmuszona odwołać swój występ na Castle Party w przyszłym miesiącu. Mamy za to godnego następcę: islandzki SÓLSTAFIR. Myrkur ma nadzieję, że wystąpi w Bolkowie w przyszłym roku. Dzięki dla Iron Realm Productions za pomoc w tym bookingu.

Przeczytaj także
Zmiany na Castle Party 2019 Fot. materiały prasowe
Castle Party 2019 Fot. materiały prasowe

SÓLSTAFIR to zespół, który powstał w 1995 roku. Na początku grupa grała black metal, ale obecnie prezentuje muzykę z silnymi wpływami rocka alternatywnego i post-rocka. Castle Party 2019 rozpocznie się 11 lipca 2019 roku, a zakończy trzy dni później. Wydarzenie będzie miało miejsce w zamku w Bolkowie.

Zobacz także: Castle Party 2019: Znamy szczegółową rozpiskę imprezy 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.