24.06.2019 13:58

Zmiany w składzie na Castle Party 2019. Kto nie wystąpi?

Organizatorzy poinformowali o zmianach w składzie na festiwalu Castle Party 2019. Kto wystąpi? Kogo nie zobaczymy na tegorocznym wydarzeniu? 

Castle Party 2019
fot. kadr z wideo

Organizatorzy Castle Party 2019 poinformowali uczestników o zmianach w składzie. Okazuje się, że na imprezie nie wystąpi jeden z zespołów. Jednak szybka reakcja twórców wydarzenia pozwoliła zapełnić miejsce innym świetnym zespołem. Castle Party we współpracy z Iron Realm Production sprowadzi do Polski islandzki zespół, który z pewnością kojarzą fani cięższych brzmień. 

Castle Party 2019 - zmiany w składzie

Organizatorzy festiwalu Castle Party 2019 poinformowali o zmianach na swoim profilu na Facebooku. W jednym z postów napisali: 

"

Niestety, ze względu na kwestie zdrowotne związane z ciążą, Myrkur jest zmuszona odwołać swój występ na Castle Party w przyszłym miesiącu. Mamy za to godnego następcę: islandzki SÓLSTAFIR. Myrkur ma nadzieję, że wystąpi w Bolkowie w przyszłym roku. Dzięki dla Iron Realm Productions za pomoc w tym bookingu. "

Castle Party
Castle Party
Przeczytaj także Castle Party 2019: Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY, LINE-UP]
Zmiany na Castle Party 2019
Castle Party 2019

SÓLSTAFIR to zespół, który powstał w 1995 roku. Na początku grupa grała black metal, ale obecnie prezentuje muzykę z silnymi wpływami rocka alternatywnego i post-rocka. Castle Party 2019 rozpocznie się 11 lipca 2019 roku, a zakończy trzy dni później. Wydarzenie będzie miało miejsce w zamku w Bolkowie.

Zobacz także: Castle Party 2019: Znamy szczegółową rozpiskę imprezy 

Tagi: Rock News Castle Party