Zmień twarz i zostań gwiazdą rocka!

Magda Słomka
25.06.2015 09:41
Zmień twarz i zostań gwiazdą rocka! Fot. facebook.com/lupittamakeart

Ta kobieta to zrobiła i to niejednokrotnie... Zobacz, jak wygląda kobieca transformacja w Lemmy’ego Kilmistera, Iggy’ego Popa i innych!

Wstajesz rano, patrzysz w lustro i mówisz sobie: „Dzień dobry fajtłapo”? Idziesz po ulicy i wydaje Ci się, że masz coś brudnego na twarzy, bo wszyscy się gapią, albo po prostu jest tak nieudana, że do końca życia będziesz musiał borykać się ze spojrzeniami obrzydzenia?

Na pewno przesadzasz. A jeśli nie przesadzasz, to zamaluj się tak, jak ta pani i nie dręcz się więcej swoim smutnym licem, tylko zostań gwiazdą rocka na własnej dzielnicy!

Obejrzyj naszą galerię metamorfoz!

Robi wrażenie? Za to wszystko odpowiedzialna jest Lucia Pittalis – włoska modelka i makijażystka w jednym. Ile zajmuje jej jedna transformacja? Od 3 do 5 godzin. Nie ma co się dziwić, skoro Lucia dba o to, by każdy najmniejszy szczegół metamorfozy się zgadzał...

To nie jedyna wariacja na temat twarzy i muzyki, jaką znaleźliśmy. Zobaczcie, jak wyglądają okładki płyt Nirvany, Joy Division, The Velvet Underground i innych namalowane na licu!

Która wersja Lucii podoba Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.