28.05.2019 10:47

Znamy możliwą przyczynę śmierci 22-letniej córki Clowna ze Slipknota

Córka perkusisty Slipknota, Shawna Crahana zmarła w wieku zaledwie 22 lat. Policja podała możliwe przyczyny jej śmierci.

Slipknot Clown
foto: kadr z wideo/Rock Feed

18 maja 2019 roku zmarła córka wieloletniego perkusisty Splipknota M. Shawna Crahana. Gabrielle miała zaledwie 22 lata, a po jej śmierci nie było wiadomo, co doprowadziło do tej tragedii.

Slipknot: Przyczyny śmierci córki Shawna Crahana

Gabrielle była jedną z czworga dzieci muzyka i jego żony Chantele. Artysta po ogłoszeniu tragicznej wiadomości otrzymał ogromne wsparcie od fanów z całego świata. Crahan podziękował za każdy gest i słowa otuchy oraz poinformował o pogrzebie córki. 

Oficjalna przyczyna zgonu dziewczyny nie została jeszcze ujawniona ze względu na oczekiwanie wyników toksykologii. Jednak jak podaje TMZ, Gabrielle najprawdopodobniej przedawkowała narkotyki. 22-latka walczyła ze swoim uzależnieniem i próbowała pomagać w tym także innym osobom, których życie opanował nałóg. 

Dziewczyna została znaleziona w domu w Hollywood. Miejscowe służby podają, że na miejscu zastali akcesoria związane z narkotykami oraz ślady wskazujące, że córka perkusisty je zażywała.

Gabrielle zmarła zaledwie dwa dni po zaprezentowaniu odznaki, którą otrzymała z okazji pięciomiesięcznej trzeźwości.

Slipknot w Polsce 

Grupa Slipknot wkrótce wystąpi na koncercie w Polsce w ramach Mystic Festivalu 2019. Impreza odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie w dniach 25-26 czerwca. Slipknot będzie pełnił rolę headlinera pierwszego dnia festiwalu, główna gwiazda drugiego dnia to Sabaton. Poza tym na koncertach będzie można usłyszeć kapele takie jak: Trivium, Amon Amarth, Testament, Jinjer, In Flames, Soulfly, Emperor czy Possessed.

Zobacz też: Najnowszy klip Slipknota pobił rekord wyświetleń na YouTubie

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Slipknot