Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2020. Ma tylko 10 lat!

28.09.2020 10:08
Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2020. Ma tylko 10 lat! Fot. Arsen Petrovych/TVP/East News

To ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020. Posłuchajcie występów 10-latki w finale "Szansy na Sukces".

Przez ostatnie lata polski reprezentant Eurowizji Junior wyłaniany jest w ramach castingów w programie "Szansa na Sukces". Co tydzień poznawaliśmy zwycięzcę odcinka, który w finale rywalizował z pozostałymi, małymi wokalistami, by reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie. W końcu poznaliśmy zwycięzcę. 

Eurowizja Junior 2020: Poznajcie wokalistkę, która będzie reprezentować Polskę

W finałowym odcinku "Szansy na sukces" uczestnikom kibicowała Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Jury oraz widzowie zadecydowali, że w tym roku Polskę będzie reprezentować 10-letnia Alicja Tracz, która w finale zaśpiewała "Mam tę moc" z filmu "Kraina Lodu". Dziewczynka pochodzi spod Janowa Lubelskiego. We wcześniejszym odcinku zaprezentowała natomiast widzom piosenkę "Kolorowy Wiatr" z disneyowskiego hitu "Pocahontas".

Przeczytaj także

Kolejna edycja Eurowizji Junior odbędzie się 29 listopada 2020. Gospodarzem imprezy jest Warszawa, ale impreza odbędzie się na innych zasadach. Z powodu pandemii zadecydowano, że zamiast koncertu zobaczymy w telewizji wcześniej nagrane klipy uczestników konkursu. 

Zobacz także: Viki Gabor została napadnięta. Pijani nastolatkowie pobili jej ojca

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.