Znany komik poszedł na koncert Iron Maiden i wrócił z niego zachwycony
19.09.2019 13:20
Znany komik poszedł na koncert Iron Maiden i wrócił z niego zachwycony Fot. Li lewei - Imaginechina/East News

Komik i aktor Bill Blurr wybrał się na koncert Iron Maiden w Los Angeles. Po występie mężczyzna zasypał zespół ogromem pochwał.

Bill Burr to amerykański komik i aktor. Jest znany ze swoich stand-upów oraz między innymi roli w serialu AMC "Breaking Bad". Do dziś tworzy i występuje także w animowanym serialu Netflixa "F Is for Family". Niedawno komik brał lekcje gry na perkusji od Dave'a Elticha z grupy The Mars Volta czy Killer Be Killed. Okazało się jednak, że muzyka metalowa była obecna w życiu komika już od dawna.

Bill Blurr zachwycony po koncercie Iron Maiden

Burr w swoim podcaście Monday Morning opowiedział o ostatnim koncercie, w którym udało mu się uczestniczyć. Mężczyzna wybrał się 14 września do Los Angeles na występ Iron Maiden. Przy okazji wyznał w audycji, że jest fanem kapeli od dawna, a Nicko McBrain zainspirował go do rozpoczęcia grania na perkusji.

Przeczytaj także

Komik wrócił z koncertu zachwycony. W swoim programie wychwalał zarówno ulubionego perkusistę, jak i cały zespół.

Nie sadzę, żeby zespół kiedykolwiek brzmiał lepiej. Absolutnie mnie ku*wa rozwalili. Głos Bruce'a Dickinsona jest niesamowity. Musicie zobaczyć zestawy perkusyjne Nicko, są dziełami sztuki. Wyglądają jakby były zrobione z witraży, kiedy odpowiednio pada światło. Nie da się opowiedzieć słowami, jak to wszystko świetnie brzmiało.

Burr przyznał, że kiedy był młody, milion razy oglądał z siostrą kasetę z zarejestrowanym koncertem "Live After Death". Aktor podczas całej audycji nie krył podekscytowania i faktu, że mimo upływu czasu nadal jest prawdziwym fanboyem Ironów.

Zobacz też: Basista Iron Maiden zagrał w piłkę przeciwko FC Edmonton. Jego drużyna wygrała 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.