Znany raper wydał naprawdę niezłą płytę blackmetalową. Posłuchajcie Baader

Kamil Kacperski
01.06.2020 13:46
Znany raper wydał naprawdę niezłą płytę blackmetalową. Posłuchajcie Baader Fot. materiały prasowe

Ghostemane to popularny raper, który od początku swojej działalności chętnie eksperymentował ze swoją muzyką i wizerunkiem, czerpiąc inspiracje ze sceny metalowej.

Teraz raper poszedł jednak o krok dalej i postanowił specjalną EP-kę pod pseudonimem Baader. Nowe wydawnictwo nosi tytuł "Meinhof" i jest w pełni napisane oraz wyprodukowane przez Erica Ghoste (prawdziwe imię i nazwisko Ghostemane'a). Sama muzyka obecna na krótkim albumie to brudny, ciężki i gęsty black metal prosto z lasu, który spodoba się fanom wczesnego Emperora albo Burzum.

Znany raper wydał blackmetalową epkę

Całe wydawnictwo Baadera możecie posłuchać za darmo na YouTubie artysty. Płyta "Meinhof" składa się z 3 utworów i trwa łącznie 12 minut, więc zbytnio się nią nie zmęczycie. Artysta udostępnił ją 23 maja 2020 roku. Posłuchacie jej poniżej:

A tak brzmi Ghostemane w swojej bardziej "klasycznej" formie (swoją drogą niezwykły szacunek dla rapera za to, że tak bardzo eksperymentalny utwór zdobył ponad 230 milionów wyświetleń):

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.