Znany raper złożył hołd Kurtowi Cobainowi. Zagrał koncert w legendarnym swetrze

12.04.2021 15:40
Znany raper złożył hołd Kurtowi Cobainowi. Zagrał koncert w legendarnym swetrze Fot. MediaPunch/face to face/East News

Kid Cudi pojawił się niedawno w programie Saturday Night Live, w którym zagrał dwa utwory i wystąpił w jednym ze skeczy. Uwagę fanów przykuły jednak jego wymyślne stroje.

Kid Cudi oddał hołd Kurtowi Cobainowi w SNL

Kid Cudi pojawił się 10 kwietnia w programie Saturday Night Live, gdzie zagrał dwa utwory z krążka "Man on the Moon III: The Chosen". 

Polecamy

Cudi zaprezentował fanom dwa kawałki - "Tequila Shots" oraz "Sad People". Obydwa single wypadły bardzo dobrze na żywo, ale uwagę fanów przykuły ubrania, które Cudi na siebie założył. Jeden z nich to cardigan przypominający strój Cobaina z występu w ramach MTV Unplugged, drugi był natomiast sukienką, która również inspirowana była niektórymi strojami Cobaina:

Polecamy

Cudi od wielu lat przyznaje, że Kurt Cobain jest jedną z jego największych inspiracji - ma nawet tatuaż z wizerunkiem artysty. W rozmowie z GQ stwierdził natomiast, że wokalista Nirvany jest dla niego niemalże "muzą".

Raper pojawił się również w jednym ze skeczy SNL, w którym razem z Pete'em Davidsonem, Chrisem Reddem i "Timmym" rapował o swoim ulubionym instrumencie - małym dziwnym flecie:

Poniżej możecie natomiast zobaczyć wykonania "Sad People" i "Tequila Shots":

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.