16.03.2018 15:46

Zobacz dokument o izraelskim zespole Orphaned Land

„All Is One” to prawie godzinny materiał zdradzający wiele ciekawostek dotyczących formacji.

Orphaned Land w dokumencie
foto: kadr z wideo

Izraelska kapela uważana jest za pionierów orientalnego metalu. Na swoim koncie ma 6 płyt, przy czym przedostatnia „All Is One” pojawiła się w 2013 roku. Tak samo nazywa się teraz film dokumentalny dotyczący Orphaned Land wydany zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim.

Dokument o Orphaned Land

Reżyserzy Ingo Schmoll oraz Conny Schiffbauer pojechali do Izraela, żeby zobaczyć, jak wygląda codzienne życie muzyków. Za pomysł odpowiedzialny jest niemieckie telewizyjne show Rockpalast i oczywiście w dokumencie nie mogło zabraknąć wywiadów z muzykami, jak również kadrów z koncertów.

Zobaczcie zatem, jak prezentuje się dokument „All Is One”:

Frontman zespołu Kobi Farhi tak wypowiedział się na temat tego filmu:

"

Pierwszy raz będziecie mogli zobaczyć trochę naszego prywatnego życia i poznacie wyznania o mnie, gdy byłem ekstremistą z wypranym mózgiem. Musicie zobaczyć ten dokument! "

Nowa płyta Orphaned Land

Najnowszy krążek izraelskiego zespołu pojawił się w styczniu 2018. W ramach promocji albumu „Unsung Prophets & Dead Messiahs” zespół jest obecnie w trasie koncertowej i najbliższy występ  odbędzie się 17 marca 2018 w Szwajcarii. Kapela 10 marca 2018 zagrała natomiast w Krakowie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News