28.11.2017 16:05

Zobacz fanowski klip Luxtorpedy stworzony ze zdjęć wielbicieli zespołu

Miłośnicy kapeli z całego kraju podzielili się swoimi fotografiami, by pokazać jak bardzo cenią tę formację.

Zobacz fanowski klip Luxtorpedy stworzony ze zdjęć wielbicieli zespołu
foto: kadr z wideo

Każdy zespół liczy się z fanami, bo gdyby nie oni funkcjonowanie zespołu nie miałoby sensu. Luxtorpeda może pochwalić się naprawdę oddanymi wielbicielami. Nic zatem dziwnego, że muzycy poprosili właśnie swoich fanów o to, by wysłali im swoje nagrania, które pojawiły się w klipie do utworu „Silnalina” z płyty „MYWASWYNAS”.

Teraz światło dzienne ujrzał fanowski klip, który został stworzony przez pewną wielbicielkę kapeli. Za wideo do piosenki „Pozdrawiamy” odpowiedzialna jest Kamila Kilian, która wykorzystała zdjęcia fanów zespołu. Chociaż nagranie nie jest idealne to jednak pokazuje, jak silną społecznością są fani Luxtorpedy.

Kamila Kilian wyznała, że to ona była pomysłodawcą tego filmu:

"

Chciałam pokazać chłopakom z Luxtorpedy jakich mają fanów. Klip został stworzony przede wszystkim ze zdjęć wielbicieli, którzy przyłączyli się do tej akcji. Lubię tworzyć filmy, zajęłam się zatem montowaniem fanowskiego klipu. Już mam pomysł na kolejne tego typu teledyski. "

Jeżeli chcecie zobaczyć zespół na żywo to najbliższa okazja pojawi się 30 listopada 2017 roku w Bielsku-Białej, 1 grudnia 2017 w Krakowie czy 2 grudnia 2017 w Radomiu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Luxtorpeda