Zobacz, jak Ghost wypadł przed Metalliką w Moskwie [WIDEO]

24.07.2019 12:46
Zobacz, jak Ghost wypadł przed Metalliką w Moskwie [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Jak Ghost został przyjęty przez rosyjską publiczność?

Metallica rozpoczęła od maja 2019 roku europejską odsłonę trasy WorldWired Tour. Zespół postanowił wziąć ze sobą grupę Ghost, która rozgrzewa fanów Metalliki przed występem głównej gwiazdy. Metallica lubi muzykę Ghost, zaś Tobias Forge jest cały czas mocno podekscytowany trasą z Metalliką. Koncerty z thrashmetalowym gigantem na pewno dodały pewności siebie frontmanowi szwedzkiej kapeli, który uważa nawet, że jego zespół jest w stanie zastąpić Metallikę, gdy grupa zdecyduje się na emeryturę. Nim jednak do tego dojdzie, możemy zobaczyć te dwie kapele na nadchodzącym koncercie w Warszawie już 21 sierpnia 2019 na PGE Narodowym.

Zobacz, jak Ghost wypadł przed Metalliką w Moskwie [WIDEO]

Jak enigmatyczny Ghost wypada na największych europejskich stadionach przed występami Metalliki? 21 lipca 2019 WorldWires Tour zatrzymał się w Moskwie. Koncert odbył się na stadionie Łużniki. Fani Metalliki udostępnili nagrania z występu Ghosta w dobrej jakości i dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak szwedzka kapela wypada jako support przed Metalliką.

Przeczytaj także

Kiedy Ghost wyda nowy album?

Tobias Forge ma w planach wejść do studia na początku 2020 roku, by rozpocząć pracę nad kontynuacją albumu "Prequelle" z 2018 roku. Co za tym idzie, nowa płyta pojawi się nie wcześniej niż przed 2021 roku. Polscy fani jednak nie powinni być zawiedzeni, bo zespół zapowiedział już, że powróci do naszego kraju. Ghost wystąpi 30 listopada 2019 w katowickim Spodku. Przed kapelą zaprezentują się All Them Witches oraz Tribulation.

Zobacz także: Lobotomia i sekcja ludzkich mózgów w nowym teledysku Ghost do utworu "Faith"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.