01.03.2018 11:03

Zobacz, jak Nergal nagrywał dubbing do gry „Apocalipsis: Harry at the End of the World”

Dzięki tej produkcji przeniesiecie się do XV wieku, a wszystko przy dźwiękach Behemotha.

Adam Nergal Darski o grze
foto: kadr z wideo

28 lutego 2018 roku światło dzienne ujrzała gra „Apocalipsis: Harry at the End of the World”. Jest to gra przygodowa w stylu takich tytułów, jak „Samorost” czy „Machinarium”. Grafika nawiązuje do XV wieku i inspiruje się Apokalipsą św. Jana. Co więcej gracz zobaczy w niej postaci nawiązujące do dzieł m.in. Michaela Wolgemuta czy Albrechta Dürera.

Historia zaczyna się w momencie, gdy Harry traci swoją ukochaną. Jego rozpacz jest naprawdę ogromna i zaczyna szukać sposobu, by ją odzyskać. Po drodze napotyka niesamowite postaci - demony czy potwory.

Gra utrzymana jest w stylistyce, która bliska jest Nergalowi. Wokalista zaangażował się w ten projekt jako narrator. Co więcej w grze usłyszymy również muzykę Behemotha. Muzyk zajął się narracją zarówno w języku polskim oraz angielskim.

Zobaczcie, jak powstawała ta produkcja i jak Nergal nagrywał dubbing w języku angielskim:

Obejrzyjcie również trailer gry „Apocalipsis: Harry at the End of the World”:

Nowe DVD od grupy Behemoth

„Messe Noire” - tak będzie nazywać się nowa koncertówka, na której znajdziemy 150 minut materiału koncertowego. Największą gratką jest nagranie z koncertu z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016.

Jako bonus pojawi się bootleg „Messe Noire: Live Assault” zarejestrowany na Brutal Assault Festival 2016, jak również 6 teledysków Behemotha do utworów z albumu „The Satanist”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Behemoth Adam Nergal Darski