11.09.2019 14:47

Zobacz, jak dziecięcy chór śpiewa "High Hopes" Panic! At The Disco

Niedawno ruszyły nowe sezony popularnych talent-show. Do tej pory w polskich edycjach tego typu programów muzyka rockowa nie dominowała. Ciekawy występ miał jednak miejsce w ostatnim odcinku programu "America's Got Talent".

Zobacz, jak dziecięcy chór śpiewa "High Hopes" Panic! At The Disco
foto: kadr z wideo "WOW! Detroit Youth Choir Puts Spin on "High Hopes" By Panic! At The Disco - America's Got Talent"/youtube.com

Do sieci trafiło nagranie z najnowszego odcinka amerykańskiej wersji "Mam talent", w którym młodzieżowy chór z Detroit zaśpiewał przebój "High Hopes" zespołu Panic! At The Disco. Półfinałowy występ Detroit Youth Choir zdobył dobre opinie ze strony jurorów. Ich pierwszy występ był na tyle spektakularny, że prowadzący Terry Crews dał im prostą drogę do odcinków na żywo - kliknął bowiem złoty przycisk, który gwarantuje przejście dalej.

Dziecięcy chór zaśpiewał "High Hopes" Panic! At The Disco

Dyrygentem młodzieżowego zespołu jest Mr. White. Warto zauważyć, że chór nie tylko zaśpiewał przebój P!ATD, ale również przygotował ciekawą choreografię. Całość przypominała nieco występy colllege'owych zespołów, które możemy usłyszeć w przerwach meczy uniwersyteckich rozgrywek futbolu amerykańskiego lub koszykówki. Zobaczcie bardzo ładną wersję "High Hopes" w wykonaniu Detroit Youth Choir:

Panic! At The Disco
Panic! At The Disco
Przeczytaj także Panic! At The Disco będzie wyrzucał fanów z koncertów. Za dużo sobie pozwalają

Do tej pory Panic! At The Disco wydał 6 pełnoprawnych albumów. Ich dyskografię zamyka album "Pray for the Wicked" z czerwca 2018 roku, który promował właśnie utwór "High Hopes". Sam singiel okazał się być wielkim sukcesem, dostając się na szczyty list przebojów na całym świecie - w tym i w Polsce, gdzie spędził 3 tygodnie na 1. miejscu według notowań AirPlay-Top. Album zadebiutował natomiast na 1. miejscu Billboardu, sprzedając w pierwszym tygodniu ponad 180 tysięcy egzemplarzy.

Zobacz także: Mały chłopiec zaśpiewał hit Panic! At The Disco na karaoke. Zespół zareagował na wideo

Tagi: Rock News Panic at the disco