06.02.2017 10:04

Zobacz jak grindcore'owa babcia daje czadu na koncercie

The Grindmother, czyli kanadyjska grindcore'owa babcia, zagrała koncert u boku zespołu swojego syna, Corrupt Leaders. Zobaczcie ten niecodzienny występ.

Zobacz jak grindcore'owa babcia daje czadu na koncercie
foto: kadr z wideo

Na dawanie rockowego czadu nigdy nie jest za późno - ta kobieta jest na to żywym dowodem. O niesamowitej energii 68-letniej grindcore'owej babci mogliście się już przekonać z jej debiutanckiego albumu „Age of Destruction”, a także coveru „Slave New World” Sepultury z płyty „Chaos A.D.”.

Co innego jednak nagrania studyjne, a zupełnie co innego - występy na żywo. The Grindmother to prywatnie matka frontmana grindcore'owej kapeli Corrupt Leaders, nic więc dziwnego, że muzycy postanowili połączyć z nią siły również na scenie (wcześniej wspomagali ją w studiu). Teraz możecie zobaczyć na własne oczy, co z tego wynikło.

Grindcore'owa babcia szykuje się już do pełnowymiarowej trasy, ale zdążyła się już rozgrzać - i to dosłownie - pojedynczym występem w Silent Barn w Nowym Jorku. Mamy pełne, dwudziestominutowe nagranie z tego występu, które nie pozostawia żadnych wątpliwości: The Grindmother to znacznie więcej niż wyreżyserowany na potrzeby studyjne projekt.

Obejrzyjcie sami niewiarygodne show grindcore'owej babci:

Uwierzycie, że takich ludzi jest więcej? Sprawdźcie nasze zestawienie 10 babć, które kochają metal. Mieliśmy także do czynienia z metalowym dziadkiem, który wykonywał w talent show „Bodies” Drowning Pool i „Dragulę” Roba Zombie.

Poszlibyście na koncert grindcore'owej babci?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele