21.09.2017 11:06

Zobacz, jak rodzina Addamsów tańczy do Ramones

„Blitzkrieg Bop” okazał się być dobrym podkładem do kręcenia biodrami. Obejrzyjcie, jak wygląda zwariowany mashup.

Zobacz, jak rodzina Addamsów tańczy do Ramones
foto: kadr z wideo

Rodzinę Addamsów nie trzeba nikomu przedstawiać. Są to groteskowe postacie, które lubią masochistyczne gierki, zadawanie komuś bólu to również ich hobby, matka hoduje mięsożerne rośliny, córka wyżywa się na swoim bracie, dobrym przyjacielem rodziny jest ręka (tak, sama ręka). 

Mrok, nietoperze, ból, szubienice, złamane serce - nic, tylko się załamać. Tak wygląda świat wykreowany przez rysownika Charlesa Samuela Addamsa. Groteskowa opowieść z komiksu przeniosła się do telewizji oraz kina. Pierwszy serial opowiadający historię mrocznej rodzinki pojawił się w latach 1964-1966 i właśnie kadry z tej produkcji posłużyły Gabrielowi Magallonowi do ciekawego montażu.

Otóż pod scenę, gdy bohaterowie opowieści zwariowanie tańczą podłożono utwór The Ramones zatytułowany „Blitzkrieg Bop” i co ciekawe, okazało się, że podkład idealnie pasuje do gibiących się Addamsów:

Wczytywanie...

Gotycki świat coraz częściej jest zauważany przez innych śmiertelników. Ostatnio Goci doczekali się własnych emotek. Oczywiście jak co roku w Polsce odbył się Castle Party - impreza skierowana do fanów gotyckiego rocka, muzyki elektro i industrial. Stroje uczestników festiwalu naprawdę robią powalające wrażenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Ramones