Zobacz klip Depeche Mode do „Going Backwards” w 360 stopniach

Aleksandra Degórska
23.06.2017 12:34
Zobacz klip Depeche Mode do „Going Backwards” w 360 stopniach Fot. kadr z wideo

Ta kapela słynie z ciekawych teledysków. Tym razem zobaczymy intymny klip w 360 stopniach z muzykami Depeche Mode w głównych rolach.

„Spirit” to 14. studyjne dzieło brytyjskiego zespołu. Płyta jest efektem współpracy grupy z producentem Jamesem Fordem. Na pierwszy singiel wybrano numer „Where's the Revolution”, zaś płytę otwiera kompozycja „Going Backwards”, do której obecnie stworzono klip.

 Tym razem Depeche Mode zdecydował się na teledysk w 360 stopniach. Za reżyserię odpowiedzialny jest Timothy Saccenti i w wideo widzimy muzyków wykonujących singiel w niedużym studiu na tle kolorowych wizualizacji.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten intymny klip:

Obejrzyjcie również standardową wersję tego klipu:

„Spirit” jest następcą płyty „Delta Machine” i najnowszy krążek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów, którzy również szybko wykupili bilety na warszawski koncert Depeche Mode. Na miesiąc przed koncertem na PGE Narodowym zespół ogłosił 3 dodatkowe koncerty. Kapela wystąpi 7 lutego 2018 w Krakowie, 9 lutego 2018 w Łodzi oraz 11 lutego 2018 w Gdańsku.

Jeżeli płyta „Spirit” oraz koncert Depeche Mode to dla Was za mało to możecie również skusić się na wydawnictwo „Video Singles Collection” -  3 płyty, na których znalazły się ponad 4 godziny klipów zespołu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.