23.06.2017 12:34

Zobacz klip Depeche Mode do „Going Backwards” w 360 stopniach

Ta kapela słynie z ciekawych teledysków. Tym razem zobaczymy intymny klip w 360 stopniach z muzykami Depeche Mode w głównych rolach.

Zobacz klip Depeche Mode do „Going Backwards” w 360 stopniach
foto: kadr z wideo

„Spirit” to 14. studyjne dzieło brytyjskiego zespołu. Płyta jest efektem współpracy grupy z producentem Jamesem Fordem. Na pierwszy singiel wybrano numer „Where's the Revolution”, zaś płytę otwiera kompozycja „Going Backwards”, do której obecnie stworzono klip.

 Tym razem Depeche Mode zdecydował się na teledysk w 360 stopniach. Za reżyserię odpowiedzialny jest Timothy Saccenti i w wideo widzimy muzyków wykonujących singiel w niedużym studiu na tle kolorowych wizualizacji.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten intymny klip:

Obejrzyjcie również standardową wersję tego klipu:

„Spirit” jest następcą płyty „Delta Machine” i najnowszy krążek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów, którzy również szybko wykupili bilety na warszawski koncert Depeche Mode. Na miesiąc przed koncertem na PGE Narodowym zespół ogłosił 3 dodatkowe koncerty. Kapela wystąpi 7 lutego 2018 w Krakowie, 9 lutego 2018 w Łodzi oraz 11 lutego 2018 w Gdańsku.

Jeżeli płyta „Spirit” oraz koncert Depeche Mode to dla Was za mało to możecie również skusić się na wydawnictwo „Video Singles Collection” -  3 płyty, na których znalazły się ponad 4 godziny klipów zespołu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Depeche Mode