22.06.2018 15:43

Zobacz klip The Kooks do singla „All The Time”

The Kooks szykuje się do wydania albumu. Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do nowej kompozycji zespołu.

The kooks w nowym klipie All The Time
foto: kadr z wideo

Fani The Kooks już zacierają ręce, bo 31 sierpnia 2018 ukaże się kolejny krążek formacji. „Let’s Go Sunshine” stanie się następcą „Listen” z 2014 roku, zatem jak widać wielbiciele kapeli musieli trochę poczekać na nowe wydawnictwo od zespołu. Najnowszy krążek to według twórców portret współczesnego, miejskiego stylu życia.

Dotychczas zespół udostępnił 2 nowe utwory – „No Pressure” oraz „All The Time” i najnowszy teledysk grupy powstał właśnie do tej drugiej piosenki. W klipie pokazano historię pewnej nastolatki, oczywiście w teledysku zobaczymy również zespół.

Czy piosenka ma szansę stać się letnim hitem?

Sprawdźcie, jakie jeszcze utwory znajdziecie na tej płycie:

The Kooks - tracklista „Let’s Go Sunshine”

 1. Intro
 2. Kids
 3. All The Time
 4. Believe
 5. Fractured and Dazed
 6. Chicken Bone
 7. Four Leaf Clover
 8. Tesco Disco
 9. Honey Bee
 10. Initials For Gainsbourg
 11. Pamela
 12. Picture Frame
 13. Swing Low
 14. Weight of the World
 15. No Pressure

Tak natomiast prezentuje się okładka płyty:

foto: materiały prasowe

Wokalista zespołu, Luke Pritchard, wyjaśnił, dlaczego fani musieli czekać tak długo na nowe wydawnictwo:

"

Ten album jest o definiowaniu, kim w ogóle jesteśmy, o zadawaniu pytań. Początki były strasznie popękane. Weszliśmy do studia w 2015 roku, kontynuując drogę wyznaczoną przez płytę „Listen” i odkryliśmy, że to nie jest to co chcemy teraz robić. To nie jest The Kooks. Wyrzuciliśmy wszystko do kosza i zaczęliśmy pracę od nowa. Otrzymałem misję napisania najlepszych piosenek w mojej karierze i przyniesienia ich zespołowi. Pociłem się nad każdym słowem. Miałem opisać stan naszej duszy. Zacząłem pisać będąc w ciemnym miejscu, mając złamane serce. W połowie albumu znów poczułem czym jest miłość i widać to w tekstach. "

Frontman przyznał, że będzie to najbardziej ekscytujący krążek formacji. Musimy jednak zaczekać do premiery albumu, by się przekonać, czy The Kooks rzeczywiście zadowoli swoich fanów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News The Kooks