02.02.2018 10:59

Zobacz klip do „Time To Kill” z filmu „Gotowi na wszystko: Exterminator” w wykonaniu The Sixpounder

Kapela udostępniła teledysk do piosenki, która wybrzmiewa w kluczowym momencie filmu.

Zobacz klip do „Time To Kill” z filmu „Gotowi na wszystko: Exterminator” w wykonaniu The Sixpounder
foto: kadr z wideo

„Gotowi na wszystko. Exterminator” to najnowszy film Michała Rogalskiego, który oparty jest na popularnej sztuce teatralnej. W produkcji poznajemy byłych muzyków zespołu metalowego, którzy po 10 latach postanawiają reaktywować swoją kapelę. W rolach głównych pojawili się Paweł Domagała, Piotr Rogucki z grupy Coma, Krzysztof Czeczot i Piotr Żurawski.

Piosenkę promującą ten obraz nagrali Feel i Lanberry, ale oczywiście w filmie o metalowym zespole nie mogło zabraknąć metalowej muzyki, za którą odpowiedzialny jest wrocławski zespół The Sixpounder.  Kapela właśnie zaprezentowała teledysk do przewodniego motywu muzycznego w filmie - kompozycji „Time To Kill”.

Ten właśnie utwór to dla filmowego Exterminatora symbol buntu i powrotu do młodzieńczych marzeń głównych bohaterów filmu. Dla The Sixpounder to raczej luźne podejście do tematu i zespół ma nadzieję, że klip, który bazuje również na fragmentach filmu, spowoduje nie tylko mały headbanging, ale też uśmiech.

Artyści nigdy nie przypuszczali, że znajdą się na jednej ścieżce dźwiękowej z Bajmem, Piaskiem czy Papa Dance, bo również taka muzyka pojawiła się w filmie. „Gotowi na wszystko: Exterminator” ma już swoje grono fanów i został ciepło przyjęty również przez „metalową brać”. Film w niedalekiej przyszłości ukaże się również na DVD.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News