Zobacz klip do wspólnego utworu Dave'a Gahana i Goldfrapp
Aleksandra Degórska
06.06.2018 16:30
Zobacz klip do wspólnego utworu Dave'a Gahana i Goldfrapp Fot. kadr z wideo

Muzycy połączyli siły, by wspólnie nagrać nową wersję utworu „Ocean” Goldfrapp. Jak wygląda ten klip?

Wokalista Depeche Mode żadnej współpracy się nie boi - szczególnie jeżeli chodzi o dobre elektroniczne brzmienia. Przykładem są chociażby wspólne nagrania z Soulsavers czy Null + Void.

Duet Goldfrapp postanowił wydać nową wersję utworu „Ocean” z płyty „Silver Eye” i do współpracy zaprosił właśnie Dave'a Gahana. Kawałek ukaże się na wersji deluxe płyty, która pojawi się na sklepowych półkach 6 lipca 2018.

Na ostatniej płycie Goldfrapp powrócił do zimnych elektronicznych brzmień i Dave Gahan świetnie odnalazł się w takim klimacie. Kolaboracja przypadła do gustu fanom Depeche Mode i w końcu poznaliśmy również teledysk do nowej wersji „Ocean”.

Goldfrapp i Dave Gahan w utworze „Ocean”

Zobaczcie, jak prezentuje się ten nastrojowy klip:

Przeczytaj także

Nie jest to pierwsza współpraca muzyków, bowiem w 2004 roku na kompilacyjnym boksie „Remixes 81 - 04” pojawił się remix utwory „Halo” właśnie w wykonaniu Goldfrapp. Co więcej Depeche Mode zaczął w tej wersji wykonywać utwór na swoich koncertach.

Depeche Mode w Polsce 2018

Po udanych koncertach w Krakowie, Łodzi i Gdańsku w 2018 roku, Depeche Mode ponownie zawita do Polski. Zespół z Davem Gahanem na czele zaprezentuje się na Open’er Festival 2018 i zagra 5 lipca 2018. Bilety można kupić na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.