22.03.2017 12:22

Zobacz kompilację wpadek Kiss na scenie

Każdemu czasem zdarza się wywalić na scenie... Zobaczcie wideo, w którym zestawiono ze sobą takie momenty w karierze Paula Stanleya i Gene'a Simmonsa.

Zobacz kompilację wpadek Kiss na scenie
foto: kadr z wideo

Nawet jeśli spędziliśmy praktycznie całe życie na scenie, grając koncerty na całym świecie i występując przed milionami fanów, nie gwarantuje to nam niezniszczalnej formy, ani wykonawczej nieomylności. Nawet najbardziej utalentowanym muzykom zdarza się czasem coś pomylić, a koncertowym weteranom - wywinąć orła.

Kiss to jeden z największych fenomenów w historii rocka. Do samej muzyki grupy można mieć mieszane uczucia. Niektórzy, tak jak np. Trent Reznor, twierdzą, że to idealny zespół dla każdego chłopaka, który ma 13 lat i właśnie zaczynają mu rosnąć włosy na jajach. Nie sposób jednak nie docenić takiego osiągnięcia, jak ponad 100 milionów sprzedanych płyt na całym świecie.

Jednak nawet takie nakłady i do tego stopnia oddana armia fanów nie sprawi, że na koncertach kapeli nie będzie dochodzić do żadnych wpadek. W przypadku Kiss trzeba być jednak wyrozumiałym: w końcu muzycy klasycznego składu są dziś grubo po sześćdziesiątce i nie ma co po nich oczekiwać formy nastolatków.

Udowadnia to poniższe wideo z serii „RockStar FAIL”, w którym możemy ujrzeć członków Kiss upadających na scenie, liżących się z fanami, gubiących gitary czy też plączących w linach, po których zjeżdżają na scenę. Istne koncertowe pandemonium, ale przecież nie takie rzeczy już się działy na rockowych imprezach...

Zobaczcie sami, jakie niezręczne sytuacje Kiss udało się zarejestrować:

Ale żeby nie było, Kiss to przecież nie jedyna rockowa kapela, której zdarza się czasami, że coś na scenie pójdzie nie tak. Zobaczcie podobną kompilację z udziałem Guns N' Roses, a także muzyków Metalliki: Kirka Hammeta oraz Larsa Ulricha.

Który muzyk oryginalnego składu Kiss jest Waszym ulubionym?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Kiss