Zobacz kompilację wpadek Kiss na scenie

Jakub Gańko
22.03.2017 12:22
Zobacz kompilację wpadek Kiss na scenie Fot. kadr z wideo

Każdemu czasem zdarza się wywalić na scenie... Zobaczcie wideo, w którym zestawiono ze sobą takie momenty w karierze Paula Stanleya i Gene'a Simmonsa.

Nawet jeśli spędziliśmy praktycznie całe życie na scenie, grając koncerty na całym świecie i występując przed milionami fanów, nie gwarantuje to nam niezniszczalnej formy, ani wykonawczej nieomylności. Nawet najbardziej utalentowanym muzykom zdarza się czasem coś pomylić, a koncertowym weteranom - wywinąć orła.

Kiss to jeden z największych fenomenów w historii rocka. Do samej muzyki grupy można mieć mieszane uczucia. Niektórzy, tak jak np. Trent Reznor, twierdzą, że to idealny zespół dla każdego chłopaka, który ma 13 lat i właśnie zaczynają mu rosnąć włosy na jajach. Nie sposób jednak nie docenić takiego osiągnięcia, jak ponad 100 milionów sprzedanych płyt na całym świecie.

Jednak nawet takie nakłady i do tego stopnia oddana armia fanów nie sprawi, że na koncertach kapeli nie będzie dochodzić do żadnych wpadek. W przypadku Kiss trzeba być jednak wyrozumiałym: w końcu muzycy klasycznego składu są dziś grubo po sześćdziesiątce i nie ma co po nich oczekiwać formy nastolatków.

Udowadnia to poniższe wideo z serii „RockStar FAIL”, w którym możemy ujrzeć członków Kiss upadających na scenie, liżących się z fanami, gubiących gitary czy też plączących w linach, po których zjeżdżają na scenę. Istne koncertowe pandemonium, ale przecież nie takie rzeczy już się działy na rockowych imprezach...

Zobaczcie sami, jakie niezręczne sytuacje Kiss udało się zarejestrować:

Ale żeby nie było, Kiss to przecież nie jedyna rockowa kapela, której zdarza się czasami, że coś na scenie pójdzie nie tak. Zobaczcie podobną kompilację z udziałem Guns N' Roses, a także muzyków Metalliki: Kirka Hammeta oraz Larsa Ulricha.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.