Zobacz nagranie koncertu Rage Against The Machine z 1992 roku

Aleksandra Degórska
19.02.2019 13:34
Zobacz nagranie koncertu Rage Against The Machine z 1992 roku Fot. kadr z wideo

Jak na początku lat 90. brzmiał Rage Against The Machine? Całe szczęście w internecie nic nie ginie i fani mogą obejrzeć archiwalne nagrania z koncertu grupy.

Rage Against The Machine rozpadł się w 2000 roku. 7 lat później zespół powrócił na scenę, aby koncertować do 2011 roku. Dyskografię RATM zamyka album „Renegades” i... jak na razie na tym koniec. Fani nadal czekają na ten dzień, gdy RATM ogłosi swój powrót, ale na razie nic nie wskazuje na to, że może się coś w tej kwestii zmienić.

Zobacz nagranie koncertu Rage Against The Machine z 1992 roku

Brad Wilk chętnie znowu pograłby w RATM, ale jego tęsknota za kapelą nie wpływa na syuację. Co zatem mają robić fani? Tym bardziej sentymentalnym polecamy sięgnąć po stare nagrania grupy.

Przeczytaj także

Kapela na początku lat 90. była dzika i nikt nie był w stanie jej zatrzymać. Fani odkopali wideo z koncertu w Berkeley w stanie Kalifornia w 1992 roku. RATM wówczas wykonał takie hity, jak "Bombtrack", "Fistful Of Steel", "Wake Up", "Settle For Nothing", "Killing In The Name" czy "Freedom". Czas na podróż w czasie!

Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk razem z muzykami z Cypress Hill i Public Enemy utworzyli Prophets of Rage i wielu fanów było zawiedzionych, że w zespół nie zaangażował się Zack de la Rocha. Nagrania supergrupy są jakimś pocieszeniem dla fanów RATM, którzy tęsknią za kapelą i liczą na jej powrót.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.